Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretnék már szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék már szerelmes lenni. Más is van így?

Figyelt kérdés

Szeretnék úgy igazán szerelmes lenni. Eddig főleg plátói szerelmeim voltak, de szeretném már megtapasztalni, hogy milyen viszont szeretve lenni.

Viszont hiszek a sorsban, és emiatt úgy gondolom, oka van, hogy nem adott még senkit az életembe. De ez akkor is elkeserítő, nem bízom én annyira a sors akaratában, hogy elhiggyem, hogy még nem gondolja úgy, hogy itt az ideje. Közben lehetséges sőt biztos, hogy igaza van, hiszen még fiatal vagyok (18 éves). De nem tudok egész életemben arra várni, hogy most akkor mikor "dob" valakit.

Ilyen felfogással lehet valamit kezdeni, vagy egyedül fogok meghalni?



2017. szept. 15. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is örülnék ha a sors végre elém dobna egy normális fiút aki nem csak testiséget keres, mert sajnos a mai világba 90% csak arra hajt. Nem fogsz egyedül meghalni emiatt ne aggódj. :) Nagyon remélem hogy én sem :Ddd Sajnos nagyon nehéz a pártalálás. Azt mondják akkor történik meg a csoda mikor nem is számítasz rá. Hát ez a baj velem mert én állandóan számítok rá.. :D Még én is csak viszonzatlanul voltam szerelmes, sajnos fogalmam sincs milyen kölcsönösen szerelmesnek lenni. Én rövidesen 20 leszek és sajnos minél idősebb leszek, ez annál jobban aggaszt. Teljesen egy cipőbe járunk. :) Kitartást neked és kívánom ha én nem is legalább te találd meg a boldogságot! :) Ne rágódj annyit ezen, sok más jó dolog is van az életben.
2017. szept. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én igazi bajom, hogy férfit keresek.Nem bírom elviselni az idétlenséget. Viszon ez meg másik korcsoport. Sajnos az eddigi próbálkozásaimból nem lett semmi. Elég hamar rá kellett jönnöm, hogy azok a fiúk már teljesen mást várnak egy kapcsolattól. Úgy tőnik, marad a reménytelen szerelem.

Éppen ezért már én is vágyom egy igazi szerelemre


De ne csüggedjünk el, én is hiszem, hogy egyszer mind a kettőnknek össze fog jönni. :)

18l

2017. szept. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mindenkinek eljön a Nagy ő... csak türelmesnek kell lenned.. A szerelem nem ugy van hogy akarod és kész.. hidd el váratlanul fog jönni. Amugy meg ha annyira aggaszt téged a "probléma" akkor kezdj ismerkedni és majd az alapján el fogod dönteni hogy ez már az igazi vagy sem... Bár én annak a híve vagyok hogy Ne te keresd.. hanem az a valaki keressen téged... (Az én esetemben is először úgy volt hogy keresgéltem (irkodás,ismerkedések) de semmi lett a vége..) meguntam... szóval hagyom a sorsra hogy kit hoz... (a rengetek probalkozas miatt meg lehet unni a keresgélést... a sok vissza utasítások végett meg pláne.)Inkább türelmesen várni.. ezt tanácsolok neked,sőt minden szingli embernek legyen az lány vagy srác.
2017. szept. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is valahogy így vagyok. Vagyis szeretnék egy olyan lányt, aki szeret, és akit szerethetek. De azt nem szeretném, hogy megint úgy legyek szerelmes, hogy a lány nem úgy érez.
2017. szept. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!