Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém vagy csak tetszek neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel majdnem nap mint nap beszélek. Megértő és elmagyaráztam neki, hogyan nézek ki és azt mondta, hogy bomba csaj lehetek, és még azt is, hogy "nem olyan rossz :)". És bekövetett instagrammon. Helyen nem páwafiú, megértő... Akkor most valaki magyarázza el hogy mivan, hogy tetszek neki vagy mi! Privátba is írhattok ha nem értitek!
2017. szept. 11. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. szept. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 DollarDog ***** válasza:

Még nem találkoztatok, és úgy mond véleményt a külsődről?

Nagyon látszik mire megy ki a játék! :D

2017. szept. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

*helyes a srác


Tudom mire gondolsz #2 de nem a közelemben lakik... vagy nem tudom... De tök normális csak nen találkozunk élőben még (!!).

2017. szept. 11. 17:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyugi, akárhogy próbálod magyarázni a dolgokat, mindenki tudja, hogy ugyanaz a lényeg:


Meg akar b@$zni.


Ennyi. Nem kell ezt túlgondolni. Férfiból van, egy átlagos tizen-huszon éves srácnál nincs olyan félóra, amikor ne jutna eszébe a szex. Nyilván jelenleg te vagy nála az egyetlen számításba vehető lehetőség (ha lenne más, akkor a környezetében próbálkozna), természetes hát, hogy mindent megtesz, hogy végre p1nához jusson. Ha a tiédre van esély, akkor a tiédhez.

2017. szept. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!