Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom eldönteni hogy mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni hogy mit érzek? 16/l (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok ☺ Én egy 16 éves lány vagyok,és van egy fiú akivel egy suliba járok. Nagyon rég tetszem neki (17 éves) sőt,szerelmes belém. Suliba is szoktunk beszélgetni és látszik hogy nagyon zavarban van, főleg amikor először hozzászóltam. Csak simán bejelölt fb-on és úgy lettünk jóba, aztán rámírt és simán haverok lettünk. Csak aztán megtetszettem neki. Na de az a helyzet hogy én nem tudom hogy bejön-e nekem. Tudom hogy ez nagyon de nagyon furcsán hangzik, de tényleg nem tudom. Elég rég szeret,kb fél éve,és annyira aranyos dolgokat ír. Imádom amikor írja hogy szeret meg az ilyen aranyos dolgokat. Neki már az elején mondtam hogy csak barátként nézek rá. Azóta lett barátnője de azt mondta hogy még mindig nagyon szeret és nem tud elfelejteni. Én elején csak barátként néztem rá, de most már kezdek kételkedni hogy még mindig,vagy nem is tudom. Mert suliban is azon kapom magam hogy mindig nézem meg alig várom hogy lássam,és ha köszön is remegek,vagy ha nem vesz észre valahogy akkor elég szomoru vagyok. És imádok vele beszélni. De néha mégis van olyan érzésem hogy mi van velem,nem hiszem hogy tetszik. Elnézést ha érthetetlen,de ennél jobban nem tudtam elmagyarázni a dolgot. A kérdés pedig hogy nektek is volt már ilyen, hogy nem tudtátok hogy mi van? Vajon elkezdtem beleszeretni vagy mi? Ilyenkor mi van?
2017. szept. 16. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy néz ki, belezúgtál.:)

Tudom, hogy nem szép dolog, mert kapcsolatban van, meg blablabla, de ha ő is téged szeret igazán, akkor szerintem mind a hárman úgy jártok a legjobban, ha beszélsz vele erről. Ha miattad képes lenne vele szakítani a srác, akkor tulajdonképp a barátnője is jól jár azzal, ha ez kiderül.

2017. szept. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
amint van valakije máris érdekel... olyan hülye vagy, mint a többi :)
2017. szept. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudatalatt bejön neked. Tehát szereted őt, a személyiségét. Viszont külsőre nem biztos, és próbálod ez a szerelmes érzést elnyomni.
2017. szept. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az elsőnek meg a harmadik válaszolónak nagyon köszönöm! :)

Másodiknak: Nem, nem most kezdett érdekelni..már régebb gondolkodom ezen csak még nem mondtam neki el.

2017. szept. 16. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!