Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszek neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiu aki nekem nagyon nagyon tetszik. Egy osztalyba jarunk.

Nagyon sokszor szokott engem piszkalni. Persze nem gonosz ertelemböl, hanem hogy utalom hogy ha valaki Gretinek szolit es ö azert is ugyszolit. Vagy hogy a legjobb baratom elmondot egy kicsitt kinos de vicces storyt rólam es azota ezzel piszkal. Az iskolaban rengetegszer rajta kaptam hogy engem nez. Peldaul ha az egyik haverjaval beszelget közbe engem nez. Valamelyik nap sziveket küldött vissza. Es azota sziveket irunk.( Tudom nem nagy dolog, de nekem igen). Baratnom szerint tetsztem neki habar nem tudom. Valamelyik nap azt irta hogy " nagyon szep vagy ❤😍😘❤😍" mire en csak annyit valaszoltam hogy "öhmm😅 ezt nem valaki masnak akartad elküldeni😅🤔😍". Mire azt irta hogy bocsi az egyik haverja volt. Baratnom szerint hazugsag es azt tanacsolta hogy kerdezem meg hogy ki írta es hogy hivjak. Azt mondta hogy nem ismerem mert mashonann jönn mint mi, es hogy az nem azt jelenti hogy nem vagyok szep. Azota mas kisebb bok nem volt. Olaszon en ülök elötte es olyanokat mondott a legjobb baratomnak hogy " Ne beszelj mar hülyesegeket a Greta nem is olyan kicsi" meg " Szerintem magas mert nem lattom tole a tablat" mire a legjobb baratom csakis tovabb mondta hogy igen is kicsi vagyok meg hogy olyan cuki pici labam van stb. Aztan mar töle is hallgathatam hogy milyen picike kis aranyos labam van.

Hat nem is tudom, a baratnom szerint tetszek neki. Meg a legjobb baratom szerint mi össze fogunk jönni.

Csak ennyi jutott eszembe. Remelem tudok segiteni hogy tenyleg tetszek-e neki.

Mert a baratnomnek nem hiszek mert hülye😋.

Elöre is köszönöm a valaszt.

Ui.: Bocsanat ha van benne hiba de Ausztriaba elek es mar nem megy annyira a Magyar.



2017. szept. 17. 09:34
 1/4 A kérdező kommentje:
* Remelem tudtok segiteni hogy tenyleg tetszek-e neki.
2017. szept. 17. 09:37
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg.
2017. szept. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A nyakamat rá hogy tetszel neki😉
2017. szept. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mano2424 válasza:
Szerintem tetszel neki 😁
2017. nov. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!