Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, fiúk, ötletek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk, ötletek?

Figyelt kérdés

Szval van egy lány, (mindketten 15 évesek vagyunk) akivel nyár elején megismerkedtünk egy társaságban, azóta 3-4szer találkoztunk még barátokkal együtt, és nemrég megkérdezte nincs e kedve találkozni kettesben. Elmentem, tök jó l, felmentünk a hegyre Budaörsön, játszottunk a kutyájával, dumálunk egymással, ittunk, nasiztunk. Öleléssel köszöntünk el, mások előtt is megölelt, hozám bújt már, viszont a közös ismerősünkkel meg nem ölelkeznek.(nemrég mondták egyébként, hogy szerelmes belém, szval minden adott, hogy osszejöjjünk, a tempót nem találom, nem tudom mikor csókoljam meg,stb .. Szokott szívecskéket küldeni, szoktunk poénkodni, viccelődni egymással de ugyanakkor komolyan is tudunk beszélgetni...szval jövő héten elhívnám moziba (vagy pénteken vagy hétvégén mivel tanulnunk kell, mert mindketten erős gimibe járunk) és kérdésem a következő. Megnéztünk egy filmet a camponában, utána kajálunk, és aztán? Mit csinálhatnánk még délután? Nem vagyok egy unalmas srác,órákig is tudnánk beszélni de azért jó lenne utána egy program.


Jöhet bármi tipp, ezzel kapcsolatban, vagy úgy unblock az egész helyzettel kapcsolatban is.

Köszi mindenkinek!😁



2017. szept. 17. 11:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi a sok helyesírási, fogalmazási hibáért, telóról vagyok!
2017. szept. 17. 11:44
 2/3 anonim ***** válasza:
Setaljatok utana kozbe beszelgethettek, a moziba ugysem lehet sokat es akarmirol beszelni
2017. szept. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért mennétek moziba??? Legrosszab randiprogram.


Kb akármikor megtehezed, mikor hagyod eluralkodni magadban érzelmeket.

2017. szept. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!