Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 10-12-13 éves lányok! Mit...

10-12-13 éves lányok! Mit kérjek karácsonyra? (11 éves lány vagyok) Ötletek?

Figyelt kérdés

Szeretek rajzolni, kreatívkodni, de a számítógépes játékokkal is el vagyok (Sims 4 stb.)


Nyírd ki ezt a naplót akartam. További ötletek?



2016. nov. 23. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Körülbelül mennyiért? Mármint érted, ha kimondva nincs is, de mégis mennyit szánnak erre kb. a szüleid? Amúgy bármilyen könyv, a Nyírd ki... is jó, de én megvettem magamnak és egyáltalán nem használom. Amúgy ruhát, ékszert esetleg parfümöt is kérhetsz. Vagy felnőtt színezőt, tényleg szép minták vannak benne. Ha érdekel a fotózás, rajzolás, bármi, ahhoz szakkönyvet esetleg tanfolyamot.

13/L

2016. nov. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Egy új telooot :D amúgy idősebb vagyok :D
2016. nov. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Egy olyan 5000-10 000 Ft-ot szánnának rá az ajándékra.


Nekem egy könyv is jó lenne, csak még kb. 4 regény vár elolvasásra.

A felnőtt színező viszont jó ötlet. Ránéztem a neten, és tényleg elég jó minták vannak benne

A többi családtagtól mindig ruhát kapok, parfümöm pedig még van

Köszi az ötletet C:



Kedves második!

11. szülinapomra kaptam új telót. (áprilisban)Szó teló még egy ideig nem kellesz OwO De azért kösz az ötletet C:

2016. nov. 23. 18:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha szeretek a sims 4et akkar en a Coaster planet nevu jatekot kernem par napja jott ki hasonlo mint a sims annyira reszletesen lehet epiteni vidamparkot meg hullamvasutat nagyon jo jatek szerintem tetszene
2016. nov. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik!

Köszi majd ránézek!

2016. nov. 24. 11:02
 6/8 anonim válasza:
Szia,10 ebes vagyok en egy minihangszorot ketem.6900 korul van. Sok szerencset a valasztashoz
2016. nov. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kérj Wave Board-ot!10-ezer körül van neten re delve!
2016. dec. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én egy Kumikreator-t kértem. Azzal karkötők ez lehet csinálni és körülbelül 7900Ft.
2019. jan. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!