Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszhetek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki egy évfolyammal jár alattam és nagyon tetszik nekem. Idén a suliban még nem igazán beszélgettünk, de a héten találkoztunk az egyik teremnél, és kérdezte, hogy órám lesz-e itt, vagy az a szakkör, lesz amire közösen járunk?

Én mondtam neki hogy csak órám lesz itt és hogy még nem szóltam a szakkört tartó tanárnak arról, hogy rám is számíthat majd az év folyamán. És elkezdtünk viccelődött hogy ha nem szólok neki akkor valaki más jöhet helyettem és ő erre a vállamra tette a kezét és azt mondta hogy "Azt nem hagyjuk!", és mondta hogy már várja a szakkört.

Remélem érthető így, amit leírtam.

Szerintetek ez jelent valamit? Lehet esélyem nála, mert nekem tetszik a lány.

Tegnap is találkoztam vele, miután vége lett a tesimnek. Ő odajött hozzám az udvaron, hogy megyek-e vele egy kicsit beszélgetni, és megkérdezte hogy sikerült-e végre megbeszélnem a tanárral hogy mehetek-e szakköre? Nem én kérdeztem hanem őt érdekli. Én mondtam, hogy még nem, és ő erre azt mondta, hogy akkor majd ő fog szólni neki. Ezután egyszer véletlenül elestem a betonon úgy, hogy vérzett a lábam, és vicceltem vele hogy nem megyek haza soha többet, és ő erre azt mondta, "milyen jó fej vagyok, hogy meghalnék érte", pedig én labdára mentem és megbotlottam egyik osztálytársam lábában, úgy estem el.

Az egyetlen "probléma" az az lehet, hogy van egy srác aki vagy a tesója vagy a barátja, most is odajött hozzá, mögénk jött és a lány elment vele és még két másik osztálytárssával a srácnak röpizni, amíg nem kezdődött el neki egy ilyen "röpiszakkör", ahová ment utána.

A lánynak nincs face-e, és egyszer megkérdeztem, hogy a fiú a tesója-e, ő meg csak eákezdett nevetni és nevetve azt mondta, hogy "ez egy nagyon jó kérdés", és utána megkért, hogy menjünk le ketten röpizni.

Remélem így érthető,amit leírtam.


14/F



2017. szept. 17. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ember,nem olvastam végig,amit írtál,de annyit mondhatok,hogy előbb barátkozz össze a lánnyal,de ne kerülj a friend-zone csapdába(érezni fogod a különbséget),mert van az a fajta barátság fiú és lány között,amiből lehet valami és van amiből nem,de most egyetlen szitu miatt még ne reménykedj és nem kell leírni egy litániában.Kedveskedj neki és légy vele aranyos.
2017. szept. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem lehet nála esélyed. Valószínüleg nem a barátja az illető,a lányok ilyenek(én is az vagyok)hogyha féltékennyé akarnak tenni valakit :)
2017. szept. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mit írtál mert nem lehet megértrni de sok sikert
2017. okt. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet h bejossz neki, legyel vele kedves, beszelgessetek, aztan majd kiderul
2017. okt. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Almasret ***** válasza:

Lehet csak kedvesséhből viselkedik így, de próbálj vele többet beszélgetni! Hajrá!


14/L

2017. okt. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!