Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki jo tanacsot fiu ugyben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki jo tanacsot fiu ugyben?

Figyelt kérdés
Na szval az van hogy van egy fiu aki kb 1 hete bevallotta hogy erez valamit irantam de semmit nem akar. Akkor neki azt momdtam hogy ense akarok semmit mert akkor meg mas tetszett. Miutan bevallotta hogy mit erez elkeudtunk messengeren beszelni meg minden😂 es ugyvolt hogy osszejovok azzal a sraccal aki tetsztt de aztan megsem. Mind1 ez hosszu tortenet es azota miota nem jottem ossze a sraccal azota az a fiu aki bevallotta mit erez tok bunko velem, alig akar beszelni suliba, messengeren se ír már. Szval ez nagyom bant mert en tenyleg azt hittem baratok vagyunk  de ami megszarabb  elkezdtem erezni valamit iranta mikozbe irkaltuk es most meg ilyen velem.   szerintetek elrontottam valamit vagy most mit csinaljak? Gomdolkoztam hogy irjak e neki hogy most haragszik e vagy valami de nem tudom. Valaki tudna valami jo tanacsot adni? 😂elore is koszi es bocsi hogy regeny lett😂 15/l

2017. szept. 19. 14:27
 1/3 A kérdező kommentje:
De elotte tok kedves meg figyelmes volt meg beszelgedtunk,poenkodtunk most meg olyan amilyennek irtam ...
2017. szept. 19. 14:41
 2/3 anonim ***** válasza:
Először kérdezd meg hogy miért bunkó és ha fiúért akkor mond neki hogy bocs.Ezután próbáld a kettőtök kapcsolatára terelni a szót.
2017. szept. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meg mivel kidobtad az előzőtt érte.

Lehet hogy....LEHET.. hogy leforgott a fejében az ,hogy őt is simán dobnád egy jobbért! ;)

(btw I think he just wanna be in u! :DXD )

2017. szept. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!