Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek járják vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek járják vele?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban, az évfolyamtársa vagyok.

Minden nap van vele egy közös órám, szünetben is elég jól elvagyunk, beszélgetünk.

Tavaly tanév végén észrevettem, hogy többet érez irántam, mint barátot. Most én is kezdek többet érezni. A héten csakis a csütörtök lenne jó, mikor suli után kettesben vagyunk de akkor is mindig elszúrja valamelyik barátunk a romantikát. Hogy legyek vele kettesben pár óráig?

Ilyenidősen baj lenne, ha járnánk ?

Előre is köszi!

Én 13F Ő 12/L



2017. szept. 21. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs korhoz kötve a szerelem. Maximum más a jelentése. Mondd meg a barátaidnak hogy takarodjanak mert most vele akarsz lenni:D ennyi:P
2017. szept. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Stark2000 ***** válasza:

Bajnak nem baj, de mondjuk még ne feküdjetek le egymással. Felfedezni lehet egymás testét ha úgy érzitek, de a szexszel tényleg várjatok. De ha a csókig eljuttok ennyi idősen az teljesen patent. :D


Legyél őszinte és egyszerűen zavard el a haverod vagy az ő barátnőit. Nem kell agresszíven meg semmi, csak határozottan.

2017. szept. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tegnap próbáltam,de ő észrevette, hogy néznek és beszakadt a házukba.
2017. szept. 22. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!