Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mutassam ki egy fiúnak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutassam ki egy fiúnak, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Nem járunk, de nagyon bejön, egyidősek vagyunk, 15 évesek.

2017. szept. 21. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Mondd el neki
2017. szept. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

#1 ha az olyan konnyu lenne...


Kerdezo: beszelgessettek sokat! Sajnos en is igy vagyok, szval tobb tanacsot nem tok adni

2017. szept. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az már megvan, sulinapokon mindennap szoktunk beszélgetni, sokat mosolygok rá, és szerintem az összes barátnőmnek leesett már, hogy bejön nekem, mert ma, kémián(rajtam kívül 5-en voltunk), amikor beszélgettünk a büfében az asztalnál, sokkal visszafogottabb voltam,a sráccal, mint úgy kb mindenki mással szoktam lenni.

Halkabban is beszéltem, meg jobban hadartam, kicsit szét voltam esve, szóval érted.:D

2017. szept. 22. 16:42
 4/10 anonim válasza:
Figyelj detto ugyanigy voltam. Elmondtam neki, megbeszeltuk a dolgokat es most egyutt vagyunk. Szerintem ez a legjobb megoldas. Ha felsz gondolj arra, hogy 50-50% eselyed van. Latod hogy figyelget?Nezett mar meg maganak?
2017. szept. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem kell túlzásba vinni a nyomulást. Elég ha együttérző, megértő vagy vele és tiszteled az érzéseit. Ha segít neked, akkor értékeled vagy visszasegíted neki. Bújj közel hozzá, de csak annyira, hogy ne legyen neki kellemetlen. Viszonozd a gyengédséget, de csak ahogy kívánja.
2017. szept. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5

Nem azt kell elképzelni, hogy egész álló nap a nyakán lógok, hanem 1-2 szünetben+ amikor egymás mellett ülünk órán, szoktunk beszélgetni.

Szóval szerintem ez nem olyan sok.


Egyébként elkértem tőle korábban egy füzetet, amikor odaadta, megköszöntem, és mielőtt visszaadtam volna beleírtam, hogy: Köszi!<3 :)

Szóval, lehet megvolt a vallomás, és rájön, hogy érzek valamit.


Ja jelek: néha látom, hogy néz, visszafogottabb velem, csomószor megvár(vagy feltűnően lassan csinál dolgokat, és ha kapkodok felgyorsít,hogy beérjen:D) és együtt megyünk a terembe, ha előttem ül, hátra fordul+ oroszt tanulunk és néha oroszul mond valami vicceset vagy a tanár hangját parodizálva valamit(nagyon parás a hangja ilyenkor, olyan mély, kísérteties:)).

Meg tudja, hogy imádok enni, és megkínált a kajájából.


Szerintetek ezek jelnek számítanak?

2017. szept. 22. 21:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha mosolyogsz, látja,hogy örülsz neki,amúgy én nem tudom. Meg amúgy nemtom, pl a tekintete után lassacskán kereshetnéd a társaságát is.
2017. szept. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*de ,ha akarod ,el is mondhatod neki kertelés nélkül,hogy tetszik . Tehát ennyit "tetszel" . amúgy én nemtom, nem értek tényleg ezekhez a dolgokhoz.
2017. szept. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi neked is!


Amúgy én, se tök béna vagyok(ezért is tettem fel a kérdést:D)

Még pasim se volt soha, se kavarás, se semmi.

2017. szept. 22. 21:07
 10/10 anonim ***** válasza:
A legfontosabb ne színészkedj, add önmagad légy őszinte. És ha kell tapintatos. Az sosem vezet jóra ha keversz. Tudd hogy ki vagy, mik a céljaid.
2017. szept. 23. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!