Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki hogy tetszik,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki hogy tetszik, vagy ne?

Figyelt kérdés

Van egy osztalytársam, aki nagyon tetszik. A felállás a következő:

- halk szavú, de nem egy felénk csaj, kedves mosolygós.

- nem az a magamutogató fajta, de mutatja hogy érzi hogy szép


Barátilag jóban vagyunk. Nem tudom mennyire tűnt fel neki, de delutan mindig próbálom ugy alakítani a dolgokat hogy együtt induljunk haza fele, hogy beszélgethessek vele. Ilyenkor inkább kérdezni szoktam, szívesen beszél velem. Sokat mosolyog, röhögünk is együtt.


Bejön, tetszik, bírom stb stb. Nem tudom elmondjam e neki. Kétszer probaltam elhívni valahova de (es az igazat mondta!) mindig rahibáztam, nem ért ra.


Szerintetek elmondjam neki amit érzek, vagy ne? Párszor gondoltam már rá, de sose volt bátorságom.


2017. szept. 22. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálkozz , ne add fel. Csináld . Ha okés okés nem okés akkor lekváros bukta.
2017. szept. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan próbáld meg harmadszor is elhívni valahova, hátha akkor pont ráér. :) Különben megértem, hogy félénk vagy, de a legjobb tényleg az, ha elmondod neki, mert akkor biztos leszel a dolgodban, és ha te is bejössz neki, akkor sok boldogságot, ha nem, akkor ideje túllépni rajta.
2017. szept. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!