Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik nekem a volt osztálytá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem a volt osztálytársam elmondjam neki? Többi lent.

Figyelt kérdés

Igaziból kb. egy éve is tetszett akkor megírtam neki és azt irta, hogy szerinte ebből nem lehetne több. Nem olyan rég felelsz vagy merszeztünk a legjobb barátnőmmel és az volt a feladatom, hogy kérdezzem meg a fiútól, hogy nem akar-e talizni velem és azt mondta, hogy okes. Nem tudom, hogy mit csináljak.

14/l

Kérlek olyanok ne irjanak, hogy babáznom kéne.

Ha segítesz megy a zöld.


2017. aug. 30. 14:58
 1/5 anonim válasza:
Én nem merném neki elmondani.Ha barátok vagytok akkor mond el neki szerintem.De ha köszönő viszonyban vagytok akkor gondold át.De ha belement a taliba akkor szerintem akkor mondd el neki hogy tetszik neked.Ha lesz fejlemény akkor mondd el!Sok sikert! 13/L
2017. aug. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi:)♡
2017. aug. 30. 15:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem értem mi a kérdés? Hogyha belement a taliba és nem barátok vagytok, akkor egyértelműen érdekled. Hogyha pedig egész jóban vagytok és néha dumáltok, akkor lehet, hogy csak dumálni akar, semmi több. Találkozz vele, beszélgessetek és úgy is alakul majd a dolog. :)

16/F

2017. aug. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt mondta h ebből szerinte nem lehetne több,de az egy éve volt. 13 évesen én sem akartam barátnőt azóta már megváltozott a helyzet. Bele ment a taliba,én arra gondolnék,hogy ez a lány akar tőlem valamit. Ez majd kiderül ő is tőled. Először nem,akkor próbálj meg vonzalmat kelteni benne.
2017. aug. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2017. aug. 30. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!