Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam meg egy lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg egy lánynak hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliba de nem tudom a nevét ezért személyesen akarom megmondani neki hogy tetszik, hogy csináljam?

2017. szept. 23. 19:24
 1/4 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
100%
Ne mond el neki. Jézusom. Csak szólítsd le vagy valami. Nem kell azonnal azzal indúlni, hogy "tetszel dugunk?"
2017. szept. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt javaslom hogy előbb köszöngess neki. Mikor elmész mellette köszönj neki mindig de ne halkan aztán nehogy az legyen hogy nem hallotta és azt hidd hogy nem tetszel neki. Mikor köszönsz neki egyfolytában nézz a szemembe és lassabban is menj mikor odaérkezel hozzá hogy biztos legyen. Fő a biztonság, tapasztalat xD nekem már volt az hogy nem hallottam meg mert halkan köszönt meg ilyesmi de ez már más téma. Ha vissza köszön ő is egy idő után szólítsd le nyugodtan.
2017. szept. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jesszus, nem is ismered a csajt :D Lehet, hogy külsőleg tetszik, de lehet, hogy a belső tulajdonságai egyáltalán nem lennének imponálóak számodra. Szóval elhamarkodott, fölösleges lenne ezzel rögtön letámadni. Meg elég furcsa is. Menj oda hozzá, beszélgess vele, ismerjétek meg egymást, aztán majd szépen lassan kialakul. Nem kell elsietni.
2017. szept. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja,es miutan beszeltetek,es meg mindig tetszik,akkor Nehogy elkezd neki,hogy: Figyelj,elmondhatok valamit?Tetszel nekem.-ezt soha!!Inkabb hivd el valahova,akkor veszi az adast
2017. szept. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!