Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki tetszik. A...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HorsesForever5 kérdése:

Van egy fiú aki tetszik. A tesóm osztálytársa és állandóan piszkal. Már az előbbi kérdésében kaptam tőletek tanácsot miszerint én is neki. Csak nem tudom hogy érezted sem vel. Hogyan mondjam el neki vagy legalábbis szeretnék vele beszélni?

Figyelt kérdés

2017. jún. 23. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezdj el vele beszélni.
2017. jún. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia! Én is fiú vagyok és azt tudom tanácsolni, hogyha szeret téged és felénk akkor ne is várd, hogy elmomdja azt, hogy szeret téged, miközben mikor hazaér az első dolga az, hogy megnézzen téged minden közösségi oldalon, hogy posztoltál e valamit (én is megjártam)... Kérdezd meg a tesód, hogy ő nem kerdezné e meg egy ,, bolond napon" a bizonyos fiútól, hogy szeret e téged és ha azt mondja, hogy igen akkor picit (nem durva) fenyegesse meg, hogy elmondja mindenkinek ha nem mondja el neked... Olyan baráti lökés szerű kell legyen... Én is így mondtam el a csajomnam, hogy szeretem... És ha nem szeret törődj bele... Ha félsz a tesódon keresztül pasizni, akkor elmomdom ha egy fiúra ráírsz (kisseb) vakációban (FONTOS: nem hétvégén) este 9-10 körül azzal, hogy mit csinál, hogy van és valahogy megkacaktatod az haladás és akkorj csapj le, mert ,, legyengűlt" és akkor igazat mond! Ennyit kell írnod: Fontos dolgot kell elmondanom! Szeretlek.. Vagy valami ilyesmit.. Ha annyit válaszol, hogy: ok,., persze 😂😂 mersz vagy mersz?, meg ilyenek akkor bukta.. De sok szerencsét!
2017. jún. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kettes te hány éves vagy? Ha 10-nél nagyobb akkor nagy gáz van (pl. kiSSeB)...
2017. nov. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Emu_Emma_ válasza:
Figyu en is ezzel vagyok de igy gondolom hogy ha tobbet vagyunk együtt akkor nagyobb eselye van hogy bellem habarodjon. Sok szerencset a szamodra remelem összejön.
2022. dec. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Emu_Emma_ válasza:
Szerintem az mindenkeppen jo ha beszelgetsz vele es probalkoztok baratkozni az sokat segit ha mar baratok vagytok☺️ Sok szerencset.
2023. jan. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!