Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Túl komplikáltam volna?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl komplikáltam volna?

Figyelt kérdés

Most vagyok 10.-es(lány)és egy 11.-es srác múltkor mikor a lépcsőn szembejött velem köszönt, hogy "Szia!"(csak én és a barátnőm voltunk ott).Nem köszöntünk akkor egyikünk sem mert azt hittük a másikónknak szólt...Meg fizika előtt szünetben nézett (az egyik padon ó ült a haverokkal,a másikon a barátnőim, én álltam előttük (barátnőim padja előtt)) és szinte egész szünetben engem nézett.Ma reggel is nézett amikor jöttem suliba.De annyira helyes és rendesnek tűnik, hogy túl szép ahhoz hogy igaz legyen.. Egyébként egyik osztálytársammal nagyon jó barátok tehát ha annyira akarta volna akkor bejelölhetett volna facen mondjuk vagy valami

Szerintetek jelent ez valamit?Vagy csak magamnak meséltem be hogy tetszek neki?

Köszönöm



2017. szept. 26. 18:59
 1/7 Anna0728 ***** válasza:
szerintem teccel neki. Amúgy időkérdése és bejelöl facebookon
2017. szept. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj meg vele beszélgetni, és akkor biztos kiderül.
2017. szept. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

szia szerintem beszeljél a fiúval

lehet hogy tetszel neki de fel es azert nem beszelt az ostalytarsaddal rolad

kerd meg az osztalytarsad hogy kerdezzen ra de ne ugy h egyértelmű legyen a fiu szamara hogy tetszik neked


remelem ez segitett es hogy lehetett erteni az amit irtam :)

sok sikert!

2017. szept. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló: Mindenki válasza segített, Köszönöm szépen :)
2017. szept. 26. 19:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem figyel a srác, hogy hogyan viselkedsz, beszélsz-e más srácokkal (a srácnak kellemetlen lenne, ha lenne barátod, és úgy próbálna neked udvarolni), ilyesmi. Itt nincs jó meg rossz válasz vagy ilyesmi; nem kell másnak mutatnod magadnak, mint ami (persze nem kell bunkónak lenni, csak ha pl. szűkszavú vagy, akkor nem kell kényszerből fecsegni össze-vissza). Egy darabig figyel, aztán ha úgy látja jónak, akkor odamegy hozzád beszélgetni. Én csak tisztelni tudom azért, hogy nem a facebookon keresi meg, hogy ki vagy, hanem odaáll, és megkérdezi a neved, és csak utána jelöl be.


Egyébként ő is hibázhat; legközelebb majd sziasztokkal köszön a lépcsőfordulóban, és nem lesz félreértés. Ha megfogadsz egy tanácsot, akkor törekedj arra, hogy ha a közelben van, akkor egyedül ácsorogj a folyosón, vagy vmi ilyesmi, elvégre ha a barátnőiddel fecsegsz, vagy csak sorban állsz az osztálytársaiddal, akkor sokkal veszélyesebb neki Téged megközelíteni. Persze a bűbájos mosolyodat se felejtsd el ;)

2017. szept. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak fél.

Lehet, hogy nem akarja el kapkodni.

Lehet, hogy már kérdezősködött rólad.;)

lehet lehet annyi minden -.-" szerinted tudjuk?????

Ha valaki néz mindig akkor biztos azért van mert g*ci ronda vagy és undorodik tőled..

2017. szept. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedves válaszaitokat!
2017. szept. 27. 06:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!