Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha rairok egy fiúra facebookon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rairok egy fiúra facebookon aki tetszik mit írhatnék neki?

Figyelt kérdés
2017. szept. 28. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem nem valami jó ötlet...én általában az ilyen lányokat akik irnak nem tudom komolyan venni.
2017. szept. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
"teccöl geca, jössz toszni?"
2017. szept. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%
Gyere le dilim van még egy cigire valóm
2017. szept. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Először csak köszönj neki.Utána kérdezd meg nem baj hogy bejelölted-e,mit csinál,hobbik,suli etc.

Nem gáz ha kezdeményezel egy fiúnál,és jeleket küldesz neki hogy bejön.Maximum az,ha meghívod valamire.

2017. szept. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%

Én inkább személyesen beszélnék vele,ha van rá lehetőség. Az olyan lányokat akik személyesen is tudnának velem beszélni,de inkább neten irnak feltételezem önbizalom hiányosak. Meg még neten nemis tudnék flörtölni egy lánnyal se ő velem és ugy már nincs az a "varázs" féleség érzésem.


De ha mégis marad a net akkor "szia,hogy vagy"-al kezdhetnéd aztán valszeg jön a " semmi,veled?"és már kezd kihülni a beszélgetés ezért megkérdezhetnéd"mit szeretsz csinálni,milyen sportot kedvelsz",vagy a fociról néhány kérdés. És majd találtok valami közös témát.

2017. szept. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!