Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok az egyik barátnőm volt pasijába!

Szakítottak már lassan egy éve. Mi köztünk pedig alakulnak a dolgok. Szerintetek nagy hibát követek el? Nagyon szeretem ezt a férfit már több mint két éve! Mit tegyek? Ha összejövünk én titokban szeretném tartani egy jó ideig. Én a barátnőmnek igazából el sem merném mondani olyan kínos ez! Félek, hogy majd nagyon megharagszik rám! (Annyira kitudja milyen jóban nem vagyunk, de barátnők vagyunk) Én nem szeretnék senkinek fájdalmat okozni, de annyira szeretem, hogy nem tudok mit tenni..:(

Az életemet adnám ezért az emberért!



2017. szept. 29. 00:12
 1/5 anonim válasza:
Szerintem nem kéne titokban tartani. Pont hogy inkább meg kéne vele beszélni, hogy mi a helyzet. A barátnőd meg a volt barátja gyakran találkoznak vagy látják egymást? Úgy értem mondjuk egy iskolába jártok vagy valami. Mert ha nem akkor annyira nem lenne gáz a szituáció. De ha már egy éve szakítottak akkor valószínűleg már túllépett rajta, vagy nem? Szoktatok beszélni a a srácról? Mindenesetre szerintem inkább beszéld meg vele hogy te hpgy érzel
2017. szept. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Elég gáz barát lehetsz, ha már a szakításuk előtt is odavoltál érte. Na ilyen barátom ne legyen sose.
2017. szept. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első: Nem, nem szoktak találkozni. Nem érdekli már a srác egyáltalán.


Bocsáss meg kedves második, hogy vannak érzéseim! Mekkora szar ember vagyok ezért igaz?:)

2017. szept. 29. 01:36
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Egy barát mindig többet ér az érzéseknél. Hagyjuk ezt az érzések mögé bújkááló béna dumát. Ha a barátnőd helyében lennék és összejönnétek kivágnálak, mint macskát carni. Az ilyen álszent emberekre nincs szükség az életben. És nem, az érzelmek nem kifogás.
2017. szept. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na azert csak nem a szuletesed ota szereted. A flortolgetes reszt kihagytad, gondolom arra ertik hogy mintabaratno vagy
2017. szept. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!