Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megéri várni rá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri várni rá?

Figyelt kérdés

Van egy kiszemeltem, akivel barátok voltunk, rengeteget beszélgettünk. Azt egy közös barátunktól tudom, hogy szépnek tart és aranyosnak.

Viszont most van barátnője. Nem is nagyon beszélünk, mert minden időt vele tölt. Nem tudom, hogy érdemes e várni rá. Nagyon bele vagyok esve, és egyelőre nincs is más akivel esélyes lenne, hogy legyen köztünk valami, viszont ki tudja mennyit kéne várnom,és, hogy egyáltalán egyszer meghozná e a gyümölcsét.

15/L



2017. szept. 29. 18:06
 1/2 CFB ***** válasza:

15 éves vagy. Gondolom a srác se lehet sokkal több. Ki fogsz szeretni belőle. Egyebkent bocsi, de szépnek és aranyosnak bárki tarthat bárkit. Nekem vannak olyan fiú barátaim, akik ezt mondják rám, mégis, egyikünk se akar többet a másiktól, és ez nem ő fog valtozni. :)

Mivel őt szereted, és nem pedig mást, a várakozáson kívül nem sokat tudsz tenni, mivel nem hinném, hogy járnál olyannal, akit nem szeretsz.

2017. szept. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, teljesen igazad van. Azóta történtek dolgok, szóval a kérdés nem aktuális.
2017. szept. 30. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!