Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tegyem tul magam egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem tul magam egy szakitason?

Figyelt kérdés
Mar lassan 1 hete hogy szakitottam a baratommal aki az osztalytarsam, mert olyanokat muvelt egy masik osztalytarsunkkal amit velem nem, mikor meg egyutt voltunk. Par hettel ezelott meg olyan boldog voltam, azt hittem nalam boldogabb ember nincs a foldon. Mikor szakitottunk aznap hazajottem es egesz delutan sirtam. Masnap a legjobb baratnommel es az anyukammal is beszelgettunk a szakitasrol. Igaz ma mar nem sirok, de rettenetesen faj. Minden percben arra gondolok hohgy milyen boldogok voltunk, de ugy erzem amit csinalt, nem tudom megbocsatani neki. Nap mint nap latom az osztalyban, es a szakitas ellenere ugyanugy folytatja ezt a viselkest azzal a masik lannyal. Mit csinaljak? Hogyan lepjek tovabb?

2017. szept. 30. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
De mit művelt, ki hagyott ott kit :?
2017. szept. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Járj el sportolni vagy foglald el magad valamelyik hobbiddal és akkor nem rá fogsz gondolni.Beszélgess, ismerkedj más fiúkkal.
2017. szept. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csapkodta a leanyzo feneket stb.. Hozzateszem hogy 1 hete nem talalkoztunk, mert beteg volt, es ahelyett hogy egyutt toltottuk volna a delutant, inkabb a lannyal volt
2017. szept. 30. 11:52
 4/5 A kérdező kommentje:
Én hagytam ott a srácot
2017. szept. 30. 11:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Soha ne mutatsd meg a másiknak neked mennyire fáj. Soha! Tégy ugy mintha nem is vennéd észre. Ha szakitottál vele és ugyanigy viselkedik ne haragudj de eléggé bunko parasztnak tűnik. És hogy mi segithet??? Őszintén. Májusban mentem szét az exemmel... 100%osan még most sem vagyok tul rajta. Ami segitett h eltereltem a figyelmem. És hogy igyekeztem kizárni őt az életemből... Plusz ami magy segitség volt h igaz barátaim vannak. Akik végig mellettem voltak és vannak is.

Sok szerencsét csajszi😉. 20L.

2017. szept. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!