Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiként hogyan tegyem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként hogyan tegyem túl magam a szakításon?

Figyelt kérdés

Új élet, új munkahely, új város. Ez volt pár hónapja, a barátnőmmel közösen kezdtük itt. Nemrégiben közölte hogy nem érez már irántam szeretetet ( sanszos hogy van valaki a képbe neki), és nem akarja már ezt tovább.

Padlón vagyok elég rendesen. Próbáltam visszahódítani, de maradt hideg és hűvös felém.

2.5 évet voltunk együtt.

Ebben a városban senkit sem ismerek, nincsenek haverjaim, munkatársak mind 40 felett. Az albérletben egyedül maradok.

Nem vagyok népszerű srác, közösségi oldalakon sincsenek nagy levelezéseim 5-10 emberrel, csajokkal stb.

Nektek mi segített? Fogalmam sincs hogy kaparom össze magam. Gyenge lelkű ember vagyok.

Járjak pubba egyedül? vagy discoba stb? de egyedül?

Gáznak érzem. Önbizalmam nulla.

Sportolni eljárok, arra a 2 órára ha nehezen is, de kikapcsolok.

Fogalmam sincs mihez kezdjek, mert koncentrálni nem igazán tudok, 5 percenként ő jut eszembe.

Nagyon féltem, hogy baja esik, rossz emberrel jön össze, alkoholistával aki megüti stb. Aggódom érte, alighanem még mindig azért mert szeretem.

Beszéltünk már többször, hogyan tovább, és ezeket mind hiába mondom, csak annyi a válasz hogy ő már akkor sem érzi azt mint régen.

26 /F

tudom hogy egy férfinek nem így kéne viselkedni, tököt kéne növesztenem, csak előre néznem, de nem megy...annyira bánt hogy tönkrement ez a kapcsolat...



2016. dec. 30. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:

"Férfiként hogyan tegyem túl magam a szakításon?"

Ahogy mondod: férfiként!

2016. dec. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Sajnálom. Úgy mint nőként: idővel. Szerintem sokat nem tudsz tenni, de idővel könnyebb lesz, ha ez most klisésen is hangzik.


25L

2016. dec. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

26 éves vagy, a legszebb férfiéveid még előtted vannak.

Ne sz*rj be, van melód, elfogadhatóan keresel, koncentrálj a sportra, a karrierre, a tanulásra. Ne akarj görcsösen csajozni, de ismerkedj nyugodtan. Ha az anyagi helyzeted megengedi, vegyél ki egy másik lakást, akár kisebbet. Az új környezet segít felejteni.

A csajjal ne beszélj, ne hibáztasd. Ha nem érez, hát nem érez, van ez így. Itt van mindjárt a tavasz (alig 3 hónap...!), kelj fel reggel fél 6-kor, és kocogj egy jót minden nap. Nézz ki egy hangulatos kis kocs...kávézót, vegyél egy újságot, és szombat reggel ülj be egyedül. Kérd ki a kávédat, a narancslédet, élvezd az új hely, új emberek varázsát.

Vegyél pár új cuccot, öltözz igényesen, érezd jól magad a bőrödben. Borotválkozz meg, menj el fodrászhoz, nézz ki jól, áradjon belőleg a nyugalom, optimizmus és a magabiztosság.

Jó melóhelyed van? Pénzben is jó? Ha meló van, pénz van, akkor minden van.

2016. dec. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#3

Minden vígasztaló válasznak ilyennek kéne lennie.

2016. dec. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én Írországban voltam 1 éve, nekem se volt barátom, az esküvő előtt 2 hónappal megcsalt.

Egy világ dőlt bennem össze.

Összeszedtem magamat, és új életet kezdtem.

2016. dec. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyet ertek az elottem hosszabban szoloval.

Ha megprobaltall mindent mar h helyrehozd es igy is hideg akkor koszond meg h ez elobb kiderult minthogy varsz egy par evet es akkor.


A helyvaltoztatas tenyleg nagyon jo otlet. Koltozz vagy ha ez semmikepp sem megvalosithato rendezd at a szobakat ,nekem mindig segitett az uj kornyezet.



(En 4 napja szakitottam a parommal aki annyira makacs h fel sem keres hogy szeret es folytassuk,pedig teljesen bagatell dolgon vesztunk ossze. En sirva kelek sirva fekszem nagyjabol, olyan magas a vernyomasom keles utan h az mar nem normalis. 4 napja nem alig eszem. Mas is jar hasonlo cipoben ezzel csak ennyit akartam elmondani.) Neked mint ferfinak boven van ideje, ne aggodj, A lenyeg h ha a munkadra koncentralsz es elengeded magad (vedd be a leszarom tablettat) akkor jonni fog minden magatol.


Munka edzes vacsora agy.

Teljen igy a egy napod mert az edzes endorfint szabit fel es kimutattottan oldja a stresszt.


Foglald le magad ez a kulcs.

udv


Egy szinten nagyon padlon levo lany

2017. jan. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

igen, próbálom így élni az életemet, csak nagyon hiányzik az életemből. két lábon áll az ember, és olyan most nekem, mintha az egyiket kirúgnák, aztán egyensúlyozz...

Köszönöm az őszinte válaszod utolsó!

2017. jan. 9. 11:03
 8/9 anonim ***** válasza:

En vagyok az utolso hosszu hozzaszolo.


Nezd , En alolam nem egyszer rugtak ki azt a bizonyos szeket.


Kulfoldon elek es senkim sincs itt, a parom csaldja volt a csaladom most decemberben vettem ra magam h egy meglepetes repulouttal es egy egy hetes Magyarorszagi vacio keretein belul bemutassam az edesapaamnak.

Mar megegyeztunk h par honap es bekoltozom az uj lakasba amit egyutt berelunk majd.


Neha szeretem neha megfolytanam. De legtobbszor nagyon jol meg tudtuk beszelni a problemakat. Amikro nem akkor viszont nagyon nem es legutobb mar ettol a bagatell dologtol is osszeszedtem a cuccaim (nem sok volt ) es eljottem. SE egy telo se egy uzenet. Olyan makacs ember h az eletben nem lattal meg ilyet.


Azt mar nem is feszegetem h az ajtoban feloltozve 2szer is kerdeztem h szeretnel mondani valamit? (konnyes szemmel de akkor is a buszkeseg szolt belole es csak megallapitott h ebben a vitaban neki van egy velemenye meg nekem )

Olyan esteleg hogy szeretlek ,maradj itt, beszeljuk meg. Ahh...


A csaladja mar befogadott a testvereik mar nagyon szeretnek en is oket. Az anyjaval beszeltem tekintve h tole ker tanacsot ha valami nagyon fesziti.


AZ anyja szo szerint ezt mondta : ismerem nem tud nelkuled elni.

Illetve " veled akar csaladot mondta nekem".


Szerinted mit erzek h masoknak ilyeneket mond amikor pedig kisetalok az eletebol semmi el se koszon csak nez a konnyes szemvel.


Hozzateszem akarhanyszor volt nagyon vita egy kivetelevel mindig en kerestem fel feladva a magam makacs termeszetet.



Most itt vagyok ,kulfold egyedul es azon gondolkozom h ha befogom a szam es elviselek mindent ami bant meg mindig itt lenne mellettem.


Ez hosszura sikerult nem is tudom miert irtam...

2017. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi hogy elírtad utolsó!!!

hidd el hogy átérzem a helyzeted! azon kívul hogy ez nem külföld ahol élek, minden stimmel. Neked még nehezebb ebben biztos vagyok.

De sajnos magamraismertem a "büszke" emberben...bár én ennyire nem voltam makacs, csak kevésbé mutattam ki az érzelmeim...

Ez előtt sosem merült fel hogy külön legyünk.

De ez a magány dolog elég rosszul esik nekem most, annyira furcsa...

2017. jan. 9. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!