Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az mennyire baj szerintetek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire baj szerintetek, hogy itt elkezdtem beszélni egy lánnyal gyk-n?

Figyelt kérdés
És utána beszeltünk inden nap, lassan már fél éve, és msot valószínű összejövünk ><, ő lesz az első :o, ki hitte vona hogy innen lesz barátnőm:o?

#szerelem #vonzalom #közös-agybaj
2017. szept. 30. 19:25
 1/10 Stark2000 ***** válasza:
Most persze jöhetnének azok akik azt mondják, hogy: "JAHJ NEM! GYK-RÓL SOHA SENKIVEL!" .. mintha valami tabu dolog lenne. :D Ha normális és szót értetek, kedvelitek egymást, tetszetek egymásnak, hát miért ne? Mit veszíthetsz?
2017. szept. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja igen, semmit, igazából senkivel nem voltam olyan őszinte soha még int vele, meg ő is, még egymás gondolatait is kitaláljuk néha :'D
2017. szept. 30. 19:32
 3/10 anonim ***** válasza:
😊😂biztosan aranyosak lesztek . Hpgy pozitivat is kapj legYetek boldogok !
2017. szept. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
54%
Biztos, hogy làny?
2017. szept. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jaj, te vagy az a gyerek, amelyik feltette azt a kérdést, hogy "Gáz hogy az első kapcsolatom örökké fog tartani?" :'D

Nagyon unatkozhatsz

2017. szept. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, biztos hogy lány :'D Méghozzá szép lány :o
2017. okt. 1. 07:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Találkoztatok már? Én is neten ismertem meg az első nagy szerelmemet, végül 1,5 évig tartott a kapcsolat, de mivel messze lakott (megye másik felén) a vége felé kifogásokat keresett hogy miért nem tudunk találkozni, gyakran beszélgettünk neten, ott viszont mindenki bátrabb és volt idő neki szépen fogalmazni, utána élőben meg elég bunkó tudott lenni és kiderült hogy milyen türelmetlen a valóságban. Úgyhogy én azt ajánlom hogy előtte szervezzetek jó pár randit :)
2017. okt. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezzel nem lesz gond, szünetbe itt lesz végig :o
2017. okt. 1. 16:16
 9/10 anonim ***** válasza:
És utána? ;) De mind1 én csak saját tapasztalatot írtam, remélem hogy te szerencsésebb leszel mint én! :)
2017. okt. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz sok sikert.Legyetek Boldogok
2017. okt. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!