Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki? (A...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? (A leírásban kifejtem)

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány akibe szerelmes lettem.Eléggé sok közös van bennünk de van sok ellentétünk is.Egy nap észrevettem,hogy órán mintha rámnézne.Amúgy sokat viccelődünk egymással.(Elvesszük egymás holmiját,vicceket mondunk stb.)Eléggé félénk egy ember vagyok.Köszönöm az értelmes válaszokat!


13/F



2017. szept. 30. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért érzem azt, ha valaki valakinek megtetszik egyböl van 1 csomó közös pont ><?
2017. szept. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezek alapján egyértelműen szimpatikus vagy neki.

Nyugodtan közeledj felé. :)

2017. szept. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Az én véleményem szerint 13 évesen nem biztos hogy szerelmes vagy. Talán inkább csak tetszik. De sajnos el kell keserítselek mert ez a viccelődés egyszerű baráti érdeklődést is jelenthet. De ne félj hanem inkább mondd meg neki.
2017. szept. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy ugyanúgy érez, de nem vagy neki közömbös. Kiindulási pontnak pont megfelelő!
2017. szept. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!

Hát figyelj, én ugyanígy vagyok az egyik barátommal, minden hülyeseget megcsinalok vele, megsem tetszik nekem, vagy lennék belé szerelmes. :D

Elveszem egy csomó cuccát, minden poént elmondok neki (igaz nem nézem órán, max a füzetét). :D

Szerintem várj még pár jelet, aztán megpróbálhatod nála, igaz ha csak haverként gondol rád akkor nagy égés lesz, és akár a barátságotok is tönkremehet, rosszabb esetben.

Esetleg mióta ismeritek egymást?

2017. okt. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Várj még jeleket.Nem biztos hogy szerelmes vagy lehet ez akár erős szimpátia is
2017. okt. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!