Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni? Tiltott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni? Tiltott szerelem?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok én és a barátnőm. A világon mindennél jobban szeretjük egymást. A múlt héten szakítottunk... Mert az anyja megfenyegette! Ha nem szakít velem, akkor repül otthonról. Nagyon ellenem beszél az anyja és a keresztanyja... Mondván, hogy én komolytalan fiú vagyok. Nem tartom magam komolytalannak azért, mert az a tervem, hogy egy nap feleségül veszem ezt a lányt stb... Szóval az a lényeg, hogy mit tudnánk tenni? Akárhogy is próbáljuk nem bírjuk egymás nélkül, mindennap beszélünk titokban, nagyon szeretjük egymást és suliban úgy is látjuk egymást mindennap. Szerintetek egy idő után megnyugszik az anyja? mit léphetnék? Voltatok már hasonló helyzetben? Köszönök szépen MINDEn segítséget!

2017. okt. 1. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
az élet egyik nagy próbatétele a párkeresés. HA úgy érzitek egymásnak vagytok teremtve, akkor nem lesz probléma. A szülők akadékoskodása csak időlegesen tud ilyenkor keresztbe tenni
2017. okt. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy ezt mondom de ez még tényleg komolytalan gondolkodás 16 évesen azt mondani hogy feleségül veszel valakit.


Ez azért egyáltalán nem igy megy ám...:D ez inkább még csak egy aranyos fiatalos gesztus, vagy nem is tudom hogyan fejezzem ki..tehát semmi alapja ezt a szülei is tudták, tehát ekkora f**ágot nem igazán szoktak mondani az emberek csak úgy.


Mégis mióta vagytok együtt? "egyszer feleségül veszem" még csak 16 vagy basszus miről beszélsz? 2 év múlva nem is olyan leszel mint amilyen most vagy, ahogy ő sem...nem is éltetek még hogyan akarsz te feleséget amikor még igazán magadat sem ismered, sőt egyáltalán nem nem...


Ez gyerek szerelem, de majd rájöttök erre ti is.

Annyi, hogy az anyjának nem kéne ebbe beleszólnia, mert szerintem a csaj is elég gyerekes lehet...viszont ennek semmi alapja.

2017. okt. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
És ilyenkor minden válaszadó elfelejti, hogy Rómeó és Júlia 13 évesek voltak...
2017. okt. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
legyetek tinik maybe 16 évesen ne a szülő mondja meg hogy kivel beszélhetek legyél karakánabb (ez a lányra is vonatkozik). A legtöbb szülő azt hiszi tudja mi a jó a gyereknek holott semmit nem tud arról hogy milyen a gyereke mert magamból kiindulva hamarabb nyílok meg egy random idegennek mint anyának. És amúgy ha már fenyegetés te vagy a gyerek egy kis logikával elérheted hogy úgy táncoljanak ahogy fütyülsz ugye ha a lágy is megfenyegeti hogy ha nem engedi akkor önmagától megy el akkor már nem lesz akkora a pofája az anyjának sem (remélem nem kell kifejteni miért ha meg mégis akkor írj) mutassátok meg hogy tudjátok mit és hogy akartok csinálni és hogy pont mindegy hogy ki akar megálítani vannak változók máshogy is elsülhet a dolog mint azt eltervezed sajnos a szülőktől függ sok szerencsét és elnézést egyrészt a nyers fogalmazásért(elkapott a hév [mi az, sárga és fáj ha belemegy a szemedve?... villamos]) und a hibákért a szövegben :D
2017. okt. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!