Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes lenne kezdeményeznem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne kezdeményeznem így? :/

Figyelt kérdés
Egy 18 éves srác vagyok, utolsó évem suliban, egy átlagos családból való vagyok, viszont mára már nagyon elszegényedtünk. Azért még szakadt ruhákban nem járok és van étel, de nincsenek túl divatos ruháim, nem tudok minden alkalommal éttermekbe járni, és zsebpénzt sem kapok... viszont az utóbbi időben kezd hozzám nőni egy lányka, 16 éves, nagyon megkedveltem, túl sok a közös, viszont ő igen módos családból való, naponta mennek családdal éttermekbe, szerintem a cipője egymagában drágább, mint az összes ruhám... Nagyon jó beszélgetőtársam, vicces, imádom tényleg, de félek, ha kezdeményeznék és nem sikerülne akkor oda ennek a barátságnak is. :/ Amikor legutóbb találkoztunk, belenéztem a szép szemeibe és elfogott valami érzés, azzóta csak ezen pörgök, hogy kezdeményezni kellene... megkérdeztem, hogy találkozna e újra, és ő erre igent mondott, de vajon ő is akarna többet? Sokszor azt hiszem, talán igen, de néha teljesen nem tudom. Főleg az életstílus miatt vagyok dilemmában, hiszen ő tényleg feljebbvaló. :(
2017. okt. 1. 17:53
 1/6 Páwwagyrek válasza:
Férfi vagy! Kezdeményezni neked illik, szóval igen kezdeményezhetsz. A barátságvesztés, nos ha finoman tudatod vele nem megy kárra.Bár ha olyan lányka mint a többi(útszéli hölgy) akkor lehet ezt te tudhatod. sok sikert!!
2017. okt. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam egy lánnyal...


A tipikus szőke pláza cica, méreg drága ruhákban,az apja porche-val ment érte mindenhova, neki is reflexből vettek egy Mercit szülinapjára. Legjobb sulik, mindenből a legelső hely...gazdag pasi.


Erre én oda mentem szaros szakmunkásként hozzá fényév külömbségekkel! Annyi, hogy izmos vagyok,határozott a stilusom legalábbis eltudom magam adni aztán ennyi.

Úgy elbeszélgettünk, hogy egyáltalán pont nem a pénzem érdekelte amin meg is lepődtem...sőt simán össze jött volna velem, én csesztem el a dolgot...azzal, hogy éreztem egy kisebbségi érzést pont azért mert ő gazdabb és nem nyitottam tovább felé :) Pedig komolyan egy kicsit többet fektetnék bele még a mai napig felszedhetném...de nekem valahogy ez kényelmetlen akkor is.


Ha eltudsz ettől a gondolattól különülni, akkor simán a tiéd lehet a csaj teljesen mindegy mennyi pénze van.

Én is meglepődtem, hogy egyáltalán szóba áll velem ilyen nemhogy puszit ad meg ilyesmi...25f

2017. okt. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ő nem olyan, mármint ő értelmesebb fajta, nagyon kedves, már találkoztam vele és megint fogunk, csak nem tudom. Hát megpróbálom. :)
2017. okt. 1. 18:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a csajszi helyében örülnék neki. Nincs mit veszíteni :)
2017. okt. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csináljad
2017. okt. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sikerült és már együtt vagyunk, 26-án lesz a hónapfordulónk! ^^
2018. jan. 23. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!