Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez normális? Tehetek valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Tehetek valamit?

Figyelt kérdés
Mostanába nem igazán érdekelnek az ilyen témák például: szerelem. Egy 14 éves lánynál ez normális? Hánynom kell amikor meglátok egy szerelmes párt és úgy falják egymást. Nem tetszik nekem senki egyszerűen nem érdekelnek se a fiúk se a lányok... Ez normális? Vagy tenyleg a tanulással kéne foglalkoznom továbbra is?

2017. okt. 1. 18:53
 1/3 Stark2000 ***** válasza:
100%
Majd ha találkozol azzal a bizonyos illetővel megváltozik a véleményed. Az átlag talán azt mutatja, hogy manapság 13-14 évesen már kapcsolatban vannak a fiúk/lányok. De ez nem azt jelenti, hogy veled van a baj..
2017. okt. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyenlőre én is így vagyok ha megnyugtat csak az ellenkező nemből.

A korosztályom jelenleg még mindig egy menyét és egy borz agyi szintje között áll, legalábbis azok között akiket nap mint nap látok és tudom, hogy mit művelnek.

Már csak azért merem kijelenteni, mert mifelénk annak az embernek van élete aki a suliban rohad egész nap hétvégén meg úgy leissza magát, hogy nem is tudja mi történt péntek délutántól hétfő reggelig és ennyi egy egész heti teendője...

Bezzeg mi haverommal már élettelenek vagyunk úgy, hogy sulizunk, dolgozunk mind a ketten suli után, ha úgy van időnk akkor meg elmegyünk valahova azért kis nyugizás képpen vagy beülünk egy kávéra valahova beszélgetünk meg normális felnőttként viselkedünk nem úgy mint egy épp a bulizós életét elkezdő 16 éves.

Persze érdekelnek a nők minket, ki ne nézné meg őket vagy beszélgetnénk róluk, de haverommal úgy vagyunk, hogy majd akkor ha végre növesztenek is valamit a kis fejükbe és nem csak a divatbaromságokat csinálják.


20/F

2017. okt. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Végre... Társ!

Dettó ugyan ez 14 éves lány koleszos vagyok és folyamatosan csak azt hallgatom de helyes, milyen cuki, nekem ez jön be, neked még mindig nem jön be senki...stb

Átérzem hidd el! Szerintem normálisok vagyunk!

(Képzeletbeli pacsi)

2017. okt. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!