Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Már sokszor vele álmodtam....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már sokszor vele álmodtam. Van esélye hogy ő is velem álmodik?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik...nem most álmodok vele először...pàrszor mosolygott is rám és sokszor felvettük a szemkontaktust...a barátnőim mind mondogattják hogy tetszem neki...de nem merek vele beszélni mert egyszer flegma aztán nem...meg eleve picit félénk vagyok..ő nem ragadja meg az összes pillanatot hogy beszéljen velem..mit tegyek? Hadjam rá? Csak az a baj hogy 8.-os ès félek ha nem mondom meg neki hogy mit érzek,elballagnak ès késő lesz meg fèlek hogy visszautasit...
2017. okt. 1. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi még csak október van! Meg különben is nem csak a fiúnak kell lépni, királylány. Te is nyugodtan odamehetsz hozzá egyik szünetbe, hogy szia tecccel.
2017. okt. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Helyesírás lv100 :D

Bocsánat, de ez nem maradhatott ki.

Viszont félretéve ezt...nyugodtan odamehetsz hozzá te is kérdező :) lehet hogy még jól is sülne el a dolog

2017. okt. 2. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esélye nagyobb nullánál, de sokkal kisebb az előfordulásnál.
2017. okt. 2. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van aki mer és van aki csodát vár. Aki mer annak izgalmasabb az élete...
2017. okt. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!