Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért álmodunk és miért van...

Miért álmodunk és miért van az, hogy sokszor megtörténik velem az, hogy pl megalmodom a hétfői napból 20másodpercet. és ez abban a pillanatban eszembe jut amit álmodtam és tudok is róla hogy én ebből megálmodtam egy kis pillanatot?

Figyelt kérdés
Ez nagyon sokszor elő szokott fordulni.veletek is?vagy pl egyik reggel arra keltem fel,hogy azt álmodtam hogy a tesóm elkéri a tv távirányítót. És meg is történt. Ez ilyesztő,nem????

2015. jan. 2. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Én azt álmodtam a múltkor, hogy levegőt vettem, miközben az óra 16:35-öt mutatott... és láss csodát!
2015. jan. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehetseges,hogy neha-neha megtortenik ,amit almodtal. :).

Mar nekem olyanok tortentek meg,hogy almomban anyum vett nekem csemegekukoricat,masnap reggel kaptam is. Meg ugyanez gorog joghurttal :D Amugy nem ijeszto hanem inkabb erdekes.:)

2015. jan. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!