Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnák nyitni felé és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jamle29 kérdése:

Hogyan tudnák nyitni felé és hogy tudnám csökkenteni a féltékenységemet?

Figyelt kérdés
Sokáig küzdöttem egy lányért csak hogy kibéküljünk 4 éven keresztül és mostanra nehezende sikerült. Mostanában 2 dolgot vettem rajta észre ami megváltozott az egyik az hogy olyan mintha nyitna felém mintha ő próbálná ápolni a kapcsolatunkat viszont én ha a közelében vagyok majd kiugrik a szívem a helyéről annyira dobog és még csak megszólalni se merek mert félek attól hogy vmi félre ért vagy rosszul esik neki és erre lehet azt mondani hogy ne félj meg nyugodtan szólj hozzá stb. nem megy akartam ott volt tőlem egy emberszélességnyire és nem tudtam hozzászólni a témához mert nem ment akartam de így hogy így dobog a szívem és a félsz is bennem van így nem megy viszont én is akarok nyitni felé ez az egyik nagy észrevételem a másik hogy féltékeny lettem rá de nagyon olyan mintha túl jóban lenne egy fiúval és félek hogy a közeljövőben összejönnek ezt csak azért vettem észre mert túl szerelmes vagyok belé. Tanácstalan vagyok nyitnom kéne felé de nem tudok és még féltékenység is ott van 15/F

2017. okt. 6. 16:19
 1/4 CFB ***** válasza:

egyszer hívd félre, mondd meg neki, hogy ha barátságtalannak tűnsz, akkor sajnálod, de csak azért van, mert nem akarsz megszólalni, átha megbántod valamivel.

És majd valamikor szerelmet is kéne vallanod. Lehet ez után is. És akkor már mindent megtettél. És amúgy el is kezdhetsz udvarolni neki.

2017. okt. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

itt több probléma is felmerül pl.: nem.nagyon tudom hova félre hívni mert szar helyen van az osztályunk, ő sok mindenkivel jóban van és folyton valakivel beszél

szerintem ő tudja hogy nekem nagy bejön mert még amikor ismerkedési fázisban voltunk akkor nem bírtam ki hpgy ne mondjam el neki bár amikor 3 évig vártam hogy lecsillapodjon az egész azelőtt azt mondtam neki hogy már nem annyira jön be de csak hónapokkal utána jöttem rá hogy ez hülyeség

és akkor a félre hívásról annyiszor volt viszonzatlan tetszésem (barátnőm se volt eddig) hogy az tényleg eléggé nagy tapasztalatlanságot okoz és bátortalanságot meg főleg a szívverést meg mondtam

2017. okt. 6. 20:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Hősködj, minden helyzetben segít, és használj ki minden lehetőséget a hősködésre, nem kell beszélni, de rafog jönni minden erzesedre és ha még akkor se tudsz beszélgetni akkor majd ő fog ha te is tetszel neki

Sok sikert

2017. okt. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ahhoz képest hogy 48%-ban írtál eddig hasznos válasz ez elég hasznos :D

Köszi

2017. okt. 6. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!