Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 5 év az sok korkülönbség?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év az sok korkülönbség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az alap szituáció az hogy 18 éves vagyok és kb 1 hete megismerkedtem egy lánnyal neten aki magát 15-nek vallotta. A képek alapján nem volt kétségem efelől.

Nagyon megkedveltem ebben az egy hétben és ő is nagyon kedvel engem. De tegnap közölte velem hogy hazudot és nem 15 éves hanem csak 13. Azt mondta sajnálja hogy hazudott de nem gondolta volna hogy ennyire szerelmes lesz belém.

Azt mondja még mindig nagyon szeret és nem akar elveszíteni. Én is nagyon szeretem de még is csak 13 éves.

Ti mit tennétek a helyébe? Szakítanátok velem vagy folytatnátok vele a kapcsolatot? Választ előre is köszönöm. Kérlek értelmes válaszokat adjatok.



2017. okt. 7. 11:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Még kiskorú
2017. okt. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ebben a korban meg rengeteg, ha 2-3 ev mulva ismerkedtetek volna meg, akkor oke.
2017. okt. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha már 18 vagy, meg sem dughatod, bakker! Mit akarsz akkor?
2017. okt. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"Szakítanátok velem vagy folytatnátok vele a kapcsolatot?"


Hogy lehet 1 hét netes ismeretség után olyan fogalmakkal dobálózni, hogy szerelem, szakítás, kapcsolat?...

Én a helyedben meghagynám jó netes barátnak, nem kell minden emberben a szerelmet keresni. Arról meg ne is beszéljünk, hogy 18 évesen már lehetnél érettebb, bölcsebb.

2017. okt. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

1 hete ismeritek, interneten.

Ez semmi.

Csak egy kislány, aki bárkibe szerelmes lesz, főleg ha idősebb nála. :) Cukik vagytok ahogy bohóckodtok.

2017. okt. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Istenem, még nem vagy érett! Látszik ez rajtad!
2017. okt. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tehát akkor jobb lenne ha megmondanám neki hogy túl fiatal még hozzám és csak legyünk barátok?
2017. okt. 7. 12:34
 8/14 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem nem sok! Ha úgy néz ki/úgy viselkedik,mint egy 15 éves nentudom mi a bajotok vele...Egyaltalán nem sok.
2017. okt. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Harmadik válasz adóval nem értek egyet. Egy lány nem azért kell elsősorban hogy megdugjad szerintem. Viszont a hetedik válasz adóval egyet értek. Gondolkodása és kinézete is olyan mint egy 15-16 éves lánynak, csak korban nem az.
2017. okt. 7. 12:52
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolsó:Mondjuk az,hogy egy 18 éves szexuálisan már aktív,és egy 13 évessel való szex kiskorú megrontásának számít,amiért nem két napot kell leülljön?
2017. okt. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!