Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon gáz ennyi korkülönbség?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lililili16 kérdése:

Nagyon gáz ennyi korkülönbség?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és a fiatalabb fiuk tetszenek mostanában a 14-15 évesek.Az egyik elutasitott mert azt mondta fiatal még egy kapcsolathoz a másik azt mondta fiatalabb barátnőt szeretne.Eddig ez nem volt igy de egy kéthetes táborban sok volt ilyen korosztályból és rájöttem milyen helyesek.Idősebb korosztályban kéne keresgélnem?

2017. aug. 27. 18:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Általában ez a lányoknál pont fordítva szokott lenni, hogy az idősebbek tetszenek inkább nekik.


Szerintem ez az 1-2 év nem vészes, de ez csak tőletek függ. Egy 16 éves lány is lehet éretlen, és ugyanúgy egy 14-15 éves fiú is érett, szóval ez tényleg csak a két emberen múlik.


Egyébként szerintem a 14 éves fiúk többsége nem utasítana el egy kapcsolatot, csak azért, mert fiatal, valószínűleg nem igazán tetszettél a srácnak.

2017. aug. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Tudom h ez forditva szokott lenni ezért is gondolkodom h ez szerintem fura egy kicsit most :D

Én elég éretlennek tartom magam alacsony is vagyok a gondolkodásom is gyakran elég gyerekes de a fiu sem volt túl érett :(

Barátoknak indultunk aztán mostmár beszélőviszonyban sem vagyunk pedig annyi közös volt bennünk ezért gondoltam h a korkülönbség lehetett neki a baj talán

2017. aug. 27. 19:06
 3/14 DollarDog ***** válasza:

Fiatalabb barátnőt szeretne??? Mi? 10 éves barátnőt akar? Vagy mi a franc? :D

Amúgy egyáltalán nem nagy kor különbség :D

Amúgy az idősebbeknél előbb találsz magadnak valakit! Nem ilyen 20+ra gondolok egyszerüen csak a 18 körülire! Közöttük több olyan van akinek nem csak egyéjszakásra kellenél! (Persze ezzel nem azt mondom hogy csak itt vannak olyanok! Akinek nem inge...annak pólója!)

2017. aug. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

Hát úgy képzeld el azt a fiut h elég éretlen szóval ezen nem is lepődöm meg de ha igy halad komolyan valami 10 évessel fog járni :D

Tavaly tetszett egy 17 éves akinek barátnője volt és csak 1 éjszakára kellettem neki nem volt köztünk semmi de az osztálya úgy nézett rám jó ideig mint valami k**vára :/

Talán ez az amiért most a fiatalabbakra bukok de azt hiszem ez már nem normális annyira

2017. aug. 27. 19:34
 5/14 anonim ***** válasza:
Fura ízlésed van de ha ők tetszenek akkor próbálkozz náluk. Az ilyen korú fiúk max akkor utasítanának el egy idősebb csajt ha nem tetszik nekik, szóval lenne esélyed. Viszont 14-15 éves fiúktól ne nagyo nszámíts komoly kapcsolatra.
2017. aug. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

Tudol h nagyon fura engem is idegesit h ők jönnek be :/

Akkor tényleg lehet h nem tetszettem nekik ez kicsit elszomoritó de hát ez van pedig olyan jeleket mutatott mint akinek tetszem aztán meg azt mondta fiatal egy kapcsolathoz pedig volt már barátnője és tudom h nem számithatok semmi komolyra de hát az érzéseket nem lehet irányitani :(

2017. aug. 27. 19:43
 7/14 anonim ***** válasza:

15 évesen szakítottam egy sráccal, aki bár nem volt életem szerelme, fájt. Azután a fiatalabb srácok tetszettek, mert aranyosnak, kedvesnek, figyelmesnek találtam őket.


Majd kinövöd, ha nem, akkor pedig sok sikert a fiatalabb srácokhoz, odáig lesznek érted. ;)

2017. aug. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

Örülök h nem csak én vagyok igy ezek szerint :D

Tényleg remélem h kinövöm mert ez igy nem túl jó most annyira éretlenek még ezek a fiúk

2017. aug. 27. 19:59
 9/14 anonim ***** válasza:
Kamaszkor.. néha ez néha az.. néha a fiatal pöccsös köcccsögök néha pedid az érettebb (nagyobb farkak) srácok.. Ez a te korodban természetes.. Ja és nem kell megköszönni 😂😂
2017. aug. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Akkor neked nem köszönöm :D

Félek h ez már igy marad h a kis fiatalabbak fognak bejönni :/

2017. aug. 27. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!