Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem ha a barátnőmn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ha a barátnőmnek megtetszett az én kiszemeltem? 16/L

Figyelt kérdés
Tudom, ez egy eléggé elcsépelt kérdés már..nagyjából fél éve tetszik egy fiú, viszont nem akartam elmondani a barátnőmnek, mert egyszerűen ahányszor valaki tetszik totál óvodásba megy át. (Lökköd, stb., En pedig nem akarom totál lejáratni magam). És ezért magamban tartottam, ma viszont barátnőm kijelentette, hogy megtetszett neki ez a fiú. Nem akarom elrontani a barátságunk, így továbbra is magamban tartom szerintem, ami elég fájdalmas lesz. Amúgy a fiúval heti szinten beszélek, barátnőmet még nem ismeri. Mi lenne a helyes?

2017. okt. 9. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kezdeményezz a fiúnál,fél év alatt már járnotok kellene,ha meg nem tetszel a fiúnak,akkor hadd próbáljon szerencsét a barátnőd. Hívd el a fiút valahova. S aztán alakul.
2017. okt. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom...

Egyszer találkoztunk, és annak a végén megölelt, de nem hívott el új találkára, szóval magam sem tudom mi van...:/

2017. okt. 9. 15:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor hívd el megint,majd ha minden jól megy adj neki egy puszit,ha azután se hív el,hívd el újra,s mond el neki,hogy tetszik neked,vagy esetleg csókold meg,azt nem lehet félreérteni.
2017. okt. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, jó lenne ezt tenni...de arra a barátságom menne rá.
2017. okt. 9. 15:21
 5/10 A kérdező kommentje:
Mindenesetre köszönöm a választ!
2017. okt. 9. 15:22
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi lenne majd a srác eldönti hogy melyikőtöket akarja m*******i.
2017. okt. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%

idézem a kérdező privát üzenetét:


"Igen, tudom, de beszélünk és olyan jó abban a "hazugságban" élni, hogy minden okés, és nem kell róla letenni. Tudom, ostba hozzáállás..."


Válaszom ezek után: Megérdemled a hazug életedet vele.

2017. okt. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Gratula, kedves utolsó hozzászóló.

Nem mondok semmit. Akik ezen szeretnének rágódni, hogy milyen szánalmas tini lány vagyok, hajrá. Szerintem sok mindenkivel megesik, hogy túl kötődő, és ha valaki fontos lesz neki, akkor esetleg egy számára előnytelen helyzetből sem akar kilépni, mert túl sokat jelent neki a személy. Tudom, hogy naiv, gyerekes felfogás, de az is az, ha valakinek nincs jobb dolga mint nekem privát üzenetet küldeni, majd a válaszomat kimásolni ide.

2017. okt. 9. 16:09
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire nem tiszteled az embereket 7-es? A privát beszélgetést publikussá teszed? Hát gratulálok, nagyon ügyes vagy. :)


Kérdező, ettől függetlenül fel kell nőnöd, egy szerelem még nem a világvége, legyen azzal a fiú, akivel akar, ha egy ilyen apróságra menne rá a barátságotok, az nem is barátság. :)

2017. okt. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó!:)
2017. okt. 9. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!