Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt a kiszemeltem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a kiszemeltem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Körülbelül pár hónapja kiderült hogy ugyanolyan érdeklődési körünk van egy fiú osztálytársammal.

Én eléggé félénk és kicsit antiszoc vagyok,ezért nem nagyon szoktam a fiú osztálytársaimmal beszélgetni.

De most mindketten érdeklődni kezdtünk egymás iránt,mindig nézzük egymást :D (szemkontaktus)

Utána pedig hogy órán egyre jobban magára akarja vonni a figyelmet pl. síri csend és ő pont véletlen beveri a lábát az asztalba.Persze hogy csak én figyelek oda és rá is nézek,aki várja a reakcióm rá :D

Ma például olyan is volt hogy elkezdte magát csinosítgatni előttem.. Angolon pont a legjobb barátja mellett vagyok ültetve,így állandóan töri a csendet xD

Szóval.. ez így most mi? :D

Én egész nap csak rá gondolok,már több hónapja,és ezek szerint ő se vert ki a fejéből..Nekem tetszik a külsője,stílusa stb. és a belső tulajdonságai is *-*

Nagyon nehezen fogom vissza mikor direkt nekem zajong,vagy ő is néz engem és tudok róla,ránézek de muszáj megmosolyognom mert irtó cuki szerintem :D Én érzem hogy van valami,de én nem merek kezdeményezni,kb hozzászólni se merek :'D Attól félek hogy az egészet félreértettem,de áhh nem lehet :O

Mi a teendő? Már csak egy év van hátra a suliból,nem tudom mi lesz velem ha nem vele leszek :(

Segítsetek légyszíves ><

14/L



2017. okt. 9. 16:05
 1/2 anonim válasza:
43%
Én az a tipus vagyok aki kepes kezdemenyezni szerintem kicsit húzd meg az agyat de ne nyomulj irj privibe ha szeretnel meg tudni valamit nekem is hasonlo 14l
2017. okt. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Irja ra vagy barmi, velem is pontosan ugyan ez volt altatalanosban, 4evig iszonyuan bejott, mint kesobb kiderult en is neki, de senki nem lepett. Gimi elso eveben neha beszeltunk, meg barati korben talalkoztunk es elvonultunk kettesbw ia beszelgetni, de semmi komolyabb. Mar van baratnoje, azota is szanom banom. Mindenkepp lepj valamit, mert elroppen az az egy ev!!!!
2017. okt. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!