Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért teszi velem egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerekesi Áron kérdése:

Miért teszi velem egy lány azt hogy írtam egy szerelmes levelet ő nem válaszolt csak széttépte és az arcomba dobta ott komolyan össze rogytam könnyeztem és éreztem hogy összetört bennem valami a szívem volt! TÖBBI LENT ?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és összetörtek,széttéptek egy lány tette már 3 éve történt ez de még most is érzem hogy valami maradt a szívemből ami ő iránta húz ez nem hagy nyugodni nem tudok aludni és rájöttem szeretem még ha bunkó is szeretem ilyenkor mit kell tenni?

2017. okt. 11. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Áron! 9 évesen történt valoban?
2017. okt. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Bocs, hogy ilyen soká írok. Velem is történt egy hasonló egy éve csak velem fordítva mert lány vagyok. Én megpróbáltam elfelejteni és nem foglalkozni vele. Szerintem te is tehetnél így vagy újra próbálkozol. Te tudod. Remélem tudtam segíteni még ha ilyen soká is írok.12/l
2018. márc. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!