Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lett belém egy 6....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Comrade ricardo kérdése:

Szerelmes lett belém egy 6. as lány Én 17 vagyok, nem viszonozhatom és nem is akarom De hogyan rázzam le, hogy ne legyen túl szomorú?

Figyelt kérdés
2017. okt. 11. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondd neki aranyosan kedvesen . Hogy te nem érsz rá és nem jó neked. Nincs időd rá.

Nem tudsz kapcsolatba kezdeni vele.

2017. okt. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Majd idővel el fog felejteni.. Ha nem lesztek egy pár akkor majd gondolkodni fog hogy Hoppá... ezzel nem megyek semmire se.. jobb lesz ha elfelejtem... Nos ennyi
2017. okt. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ez aranyos, hogy próbálod nem megbántani :) a legegyszerűbb ha elmondod neki a szitut/korkülönbséget... Lehet szomorú lesz de nem ez lesz az élete legrosszabb pillanata és hamar ki fogja feküdni:)
2017. okt. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerezz egy minigunt :3
2017. okt. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!