Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi történik velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velem?

Figyelt kérdés
1 hete ismertem meg egy srácot, nagyon jól kijövünk, nagyon hasonlítunk. Múlt szombaton randira hívott, nagyon élveztem, jól szórakoztunk. Azóta folyton éhes vagyok (igen elég furcsa :D) és alig tudok aludni, folyton ő jár a fejemben, alig várom a délutánokat hogy beszélhessek vele. Holnap én megyek el hozzá és ettől nagyon ideges vagyok, viszont nagyon várom már, olyan mintha állna az idő. Mi történik velem? Normálisak ezek a "tünetek"?

2017. okt. 12. 09:03
 1/7 LauraBh válasza:
Ez teljesen normális ha valakiben valami nagyon megfog. Velem is volt ez. Ha már együtt lesztek egy ideje akkor ezek a "tünetek " vagy elmúlnak vagy megszokod őket . Drukkolok nektek!:) 17/l
2017. okt. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi :D hát elég érdekes. 17 évesen most élek át ilyesmit először.
2017. okt. 12. 09:10
 3/7 LauraBh válasza:
Ez édes :) Ő az első fiú akinél úgy érzed komolyabban tetszik? Vagy volt már barátod?
2017. okt. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem volt még barátom, sőt udvarlóm sem. Ő az első. Tetszett már fiú de szerintem szerelmes még nem voltam.
2017. okt. 12. 10:01
 5/7 LauraBh válasza:
Hát ez amit leírtál annak az előjelei hogy most nagy valószínűséggel szerelmes leszel ebbe a srácba ha ezek a dolgok így maradnak
2017. okt. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
+ az nem éhségérzet, hanem pillangók :)
2017. okt. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, hát én valahogy éhségnek érzem mert ugyan olyan, de megeshet hogy mégsem az.
2017. okt. 12. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!