Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha így viselkedik, szimpatikus...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha így viselkedik, szimpatikus vagyok neki? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Én 15 múltam és van a suliban egy fiu ő 17 éves.

Nekem nagyon tetszik a fiú.

Egyszer rámköszönt a suli folyóson aztán azota mindig köszönünk egymásnak.

Meg ha lát mindig mosolyog és a buszmegallóban nem vettem őt észre aztán elkezdte olvasgatni a szövegeket amik a pólómon voltak és rámmosolygott.

Ő csinál szinte minden fényképet a sulinak és leakart fotozni de én mindig eltakartam magam és mérges volt, hogy nem engedem neki aztan mindig vigyorogtam, hogy haha nem sikerült és olyankor mindig mérges fejet vágott. Aztán bejelöltem Facen és utána egyből “integetett” messengeren aztán én is neki de látta és nem írtunk...

én nem merek neki írni, nem nagyon ismerem... vagy ha írok is nem hiszem, hogy a szia-mizunál tobbet beszelnénk. Meg nem is érzem azt, hogy ő szívesen beszélne velem.

Nagyon sok mindenkivel jóban van, lányokkal is de nem is lóg egész nap a facebookon...

mit csináljak? 😁 kérlek segítsetek, nekem nagyon tetszik csak nagyon batortalan vagyok ahhoz, hogy ráírjak, mert félek, hogy nem szeretne velem beszélni vagy stb.

A válaszokat megköszönném, jöhet privátban is:) 👍



2017. okt. 14. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha írt neked, akkor miért ne akarna beszélgetni veled? Ó, anyám. Még írhatsz neki. Mert azután még kevesebb bátorságod lesz. És mi van, ha sok lány barátja van? Semmi. Addig semmi, amíg nem kavar valamelyikkel.

Dühös volt, hát ő ilyen. Ha egyik alkalommal sem sikerült lefotóznia téged, akkor átérzem a helyzetét. :D

2017. okt. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez nagyon aranyos:)

Szerintem lehet, hogy tetszek neki. Inkabb varj egy kicsit, legyel vele kedves stb. Irni fog, ha nagyon tetszel neki!

2017. okt. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!