Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A valóságban nem szimpatikus...

A valóságban nem szimpatikus ember az álomban kedvesen viselkedik. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel még csak köszönő viszonyban se vagyok. Nem beszéltünk még. Csak látásból ismerjük egymást. De nekem nem szimpatikus ez a lány. Viszont álmomban jol elbeszelgettunk. Ja, es a csajnak műlába volt az álomban.

2016. júl. 30. 07:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Sigmund Freud szerint: vágyteljesülés az álomban.
2016. júl. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sérti az önérzetedet hogy a csaj nem adja meg számodra a kellő tiszteletet, ami szerinted jár. Úgy érzed többre tartja magát nálad, vagy te magad gondolod úgy hogy többre vitte. Szeretnéd kisebbnek látni, ezért a műláb, olyannak akinél többet érsz vagy legalább egy szinten vagytok és így kellemesen elbeszélgettek.
2016. júl. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De hát sose gondoltam ugy, hogyha valakinek műlába/keze stb. van akkor én többet érnék. :/
2016. júl. 30. 09:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínű, álmodban volt alkalmad jobban megismerni őt.A valóságban is kedves lehet.Talán ez válasz arra, hogy felesleges unszimpatikusnak tartanod.
2016. júl. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól, hogy neked antipatikus valaki, nem kell, hogy rosszakaród legyen!

Ha csupán közömbös vagy számára, már nem vagy antipatikus, igaz, szimpatikus sem neki.

Ha tudat alatt foglalkoztat a lány, álmodban előjöhet, ekkor nem műxik tudatos antipátiád, tehát beszélgethettek.

2016. júl. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Valójában én sem tudom, hogy miért ellenszenves számomra a lány.

Biztos mással is előfordult már, hogy valakit anelkul itelt meg, hogy ismerné az illetot. Persze ez rossz szokás. Tisztában vagyok vele.

2016. júl. 30. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!