Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? 16/f

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 16/f

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki iszonyatosan tetszik nekem és én is neki, de van jelenleg barátja és elég messze lakik...


Egyébként szinte minden területen jó lenne a dolog, csak ez a kettő...


Ti mit tennétek?



2017. okt. 15. 21:39
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Vicces picit xD mert nem olyan rég kb teljesen rám mászott, olyanokat mondott hogyan csokólna meg meg ilyesmik.

Persze, nem szabadna ezt tennie, de aztmondta már azt se tudja hogyan szereti a mostani barátját, meg feltételezi hogy pár hónap múlva szakíthatnak.


Ezek után szerintem simán van esélyem :p

2017. nov. 15. 20:07
 12/12 anonim ***** válasza:

Erre csak annyit mondok, hogy ezután ha összejöttök akkor ne lepődj meg ha téged is dob majd ugyanígy valaki más miatt majd pár hónap után.. :(

Az ilyen lány nem ér annyit hogy beleszeress, minden más mehet ha tetszik, csak maradj érzelmek nélkül felé ;)

19F

2017. nov. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!