Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem érzek különösebb szerelmet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzek különösebb szerelmet más iránt, így szerintetek nagy hülyeség lenne belemenni (vagyis inkább bennemaradni) ebben a kapcsolatban? Kicsit úgy érzem mintha érzelmileg kihasználnám, pedig nincs bennem semmi rossz szándék.

Figyelt kérdés

Mindig is nagyon vágytam egy barátnőre, egy megértő társa, valakire aki kitart mellettem történjen velünk bármi. A jelenlegi barátnőmmel fél éve vagyok együtt. Nagyon jól érzem magam vele, összepasszolunk miden szempontból, elég sok időt töltünk együtt. Szeretem is, viszont soha sem voltam belé szerelmes. Pedig egy nagyon vonzó lány hihetetlen kisugárzással és tulajdonságokkal, de valahogy képtelen voltam beleesni. Mitöbb senki másba. Annó volt 1 lány akiért borzasztóan odavoltam, de hatalmas pofáraesés lett belőle. Ráadásul 4 évig kínoztam magam vele és még a mai napig kísért egy kicsit, de ezt magamnak sem merem nagyon bevallani nemhogy másnak. Magam hibáztattam, mert én rontottam el, pedig mind a ketten kellettünk egymásnak. De szerencsétlen voltam és ne mlett semmi. Mióta csak rá vágytam, mindenki más felé teljesen kiégtem. Nem tudok érezni semmit más iránt, de úgy voltam vele és más is azt mondta, hogy majd az idő és más emberek társasága segít. Így jöttem össze a jelenlegi barátnőmmel. Igen, tudom ez így szörnyen hangzik, mert kb olyan mintha vele akarnék vígaztalódni, de ez nem így van (Mitöbb nagyon sok lánnyal megismerkedtem előtte, csúnyán mondva "válogattam"). Tényleg szeretem, és soha senkiért el nem hagynám (Már a másik lányért sem aki húzta az agyam). De mégis hiányzik az az érzés amit akkor éreztem. Nem a lány, csak az érzés. Az hogy remegve várom hogy felhívjon, hogy pillangózik a hasam amikor látom, hogy írt facebookon. Vagy hogy az egész testem elönti a meleg bizsergető érzés mikor belenéz a szemembe az akibe fülig beleszerettem. Szerelmes szeretnék lenni de nem vagyok rá képes. Annyira kihatott ez a negatív élményem az életemre, hogy hatással volt a nemi életemre is, mert nem működött miden úgy ahogy annak lennie kellett. Az egész tinédzser korom szenvedős volt miatta, mert végig fájdalom gyötört. Szerintetek érdemes lenne ezzel felkeresni a pszichológust? Sajnos nem tudom magamban lerendezni a dolgot, de nem tudom mi lenne az a plussz amit hozzá tudna tenni a történethez. Viszont így, hogy ezzel a másik lánnyal vagyok mostanában kicsit rosszul érzem magam azért mert nem tudom neki ugyan azt nyújtani amit ő ad nekem akármennyire is szeretném. Azt hogy látom rajta, hogy teljesen belém van esve, és azt érzi amit én éreztem régen más iránt. Ez nagyon rossz érzéssel és bűntudattal tölt el. 100%ig hetero vagyok és szerintem az asszexualitás is ki van zárva, szexuálisan vonzódok a lányokhoz, csak a szerelmi életem 0. Valaki volt már hasonló cipőben?


19F



2017. okt. 16. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Mielőtt elöntenek negatív válaszokkal,szeretnék melléd állni,mer hasonlóan vagyok,mint te. Nekem is rengeteg negatív tapasztalom van a lányokkal kapcsolatosan. Életemben egyszer voltam szerelmes,akkor is utoljára. Utánna voltak kapcsolataim,de egyik iránt sem tápláltam szerelmet. Élveztem a velük eltöltött időt,s szerettem őket,de nem voltam szerelmes. Nem volt büntudatom miatta,hisz ezt eltekintve tiszteltem s szerettem őket. A szerelem amúgy is elmúlik az idő elteltével. A szerelem nélkül is boldog voltam s boldoggá tudtam tenni az akkori párom,így szerintem nem kellene szakítanod,hisz szereted őt s élvezed a társaságát.
2017. okt. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos én is így vagyok. Sosem volt barátnőm. 3x voltam szerelmes eddig életemben, az első 2 fellángolás volt. A 3... bárcsak meg se történt volna.. Évekig futottam egy lány után, mindig ott voltam neki ha kellettem, ő pedig kihasznált. Jól tudta, hogy mit érzek, de tömte a fejem a hülye maradjunk csak barátok dumájával. 1-2 éve sikerült kiszeretnem belőle, vagyis inkább nem gondolok rá, de tudat alatt mindig is érzem.. ez ilyen furcsa.. nem a hiányát, de végül is mégis azt, de inkább én is magának a szerelem érzésének a hiányát. Nem tudom, hogy képes leszek-e beleszeretni bárkibe is. Bocs az ömlengésért, de kikívánkozott. Egyébként ahogy te jónak látod, úgy dönts. Nekem amúgy még sosem volt barátnőm. Talán a pénzfeldobásos módszer működhet. Ha kijön az egyik,( mondjuk hogy elhagyod) de rossz érzés fog el, hogy bárcsak más jött volna ki, akkor ne hagyd el. 17/F
2017. okt. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!