Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretek egy lányt de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy lányt de nem merem elmondani neki. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány aki nagyon bejön, de az osztálytársaim is cikiznek vele... A lány sajnos az évfolyamtársam

úgyhogy a talalkozás nem napi szinten

folyna... Nem tudom mit mondjak a lánynak, hogyan mondjam el neki...

12/F



2017. okt. 16. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Legyél vele kedves. Bókolj neki, védd meg. Kezdeményezz beszélgetést. Aztán ha már jóban vagytok akkor elhívhatod valahová.

Az osztálytársaiddal meg ne foglalkozz.

Sok sikert:)

2017. okt. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat!! Megpróbálkozok vele csak elég félős vagyok.... Nem merek annyira odaállni elé....
2017. okt. 17. 06:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne félj. Ha nem mész odahozzá akkor később azonban fogsz szomorkodni hogy nem mertél odamenni.
2017. okt. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sajnos Ma az osztálytársam azzal fenyegetett hogy elmondja mindenkinek hogy szeretem azt a lányt, ha elmondom hogy szünetbe mit csinált meg órán is azzal mondogatja hogy én meg az a lány.. Stb.. Elég idegesítő.... Annyi még a baj hogy a lánnyal nem sokszor találkozom mert ő az iskola másik épületében van.. Néha el szoktam menni oda de akkor csak az osztálytársaival találkozom... Mellesleg mindig az egyik barátnőjével van és elég ciki lenne ha ott előtte is mondanám el.. De múltkor is odamentem hozzá csak pont becsengetéskor hogy tudnánk e beszélni de ő azt mondta hogy most nem de a barátnője hajtogatta hogy de de menjél beszélj vele...
2017. okt. 17. 15:51
 5/11 anonim ***** válasza:
Vegyél magadon erőt.Légy bátor.A csajok amúgy sem szeretnek sokat várni fiúkra... szóval ha lehet minél hamarabb mond el neki hogy mit érzel iránta..Én régebben azzal basz..m el hogy nem mertem bevallani annak a csajnak az érzéseimet aki tetszett.. Az lett a vége hogy a csak megunt, és mással jött össze..(ez érthető, hiszen örökre nem várna senki se) Szóval igyekezz öcsi minél hamarabb..Sok sikert neked :) 19F
2017. okt. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy folyamatosan fenyeget hogy holnap beéget meg megver meg minden... Ma beszóltam neki és hasba rúgott labdával de izomból... Nem kaptam egy ideig levegőt sem.. Egy bocsánat sem hangzott el de ha én csinálom vele ezt azonnal agyonverne... Az egyik osztálytársam aki nem cikiz mondta hogy ne foglalkozzak vele..
2017. okt. 18. 16:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad légy erős velem is ez volt de minket a legjobb barátommal fiú csak össze hoztak beszéd szimten behúztam egyet a fő pletykásnak az udvaron azóta béke van
2017. okt. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De egyszerűen az a kérdés mit mondjak neki mert azt nem tudom :D :C
2017. okt. 19. 20:45
 9/11 A kérdező kommentje:
Sziazstok
2017. okt. 23. 09:38
 10/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok a témát lezártnak tekintem mert megismertem jobban és nagyon beképzelt úgyhogy én hagyom... inkább tanulok.. Még van időm csajozni :)


AZ EDDIGI VÁLASZOKAT NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM :)

2017. okt. 23. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!