Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem szeretek semmit elmondani...

Nem szeretek semmit elmondani a családtagoknak, ami lányokkal kapcsolatos, miért lehet ez? 16/f

Figyelt kérdés

Jónak mondható a viszonyon apukámmal, mégse szeretek neki elmondani dolgokat. Nem szeretek beszámolni, hogy mikor hova megyek, pl amikor csajjal találkozom nem szólok neki róla mert évek óta egyedül nevel mert elváltak anyával, és ő még szereti, nem nagyon nőzik..egyedül van. de én meg szeretek csajozni, találkozni lányokkal, beszélgetni velük stb. De valamiért gyomorforgató érzés vele erről a témáról beszélni. Az, h elmegyek haverommal ide oda oké, elmondom, de amint csajról van szó vagy kamuzok, vagy nem is szólok róla, és vagy lebukok h nemvagyok otthon, vagy nem. ( már volt rá példa hogy igen, lett is belőle vita, persze jogosan, mert felelölősséggel van értem és nem mondtam meg neki hova megyek)

Kicsit bennem van az az érzés is, hogy ő nem egy nagy nőcsábász ugye, hogy nekem esik szarul, h neki szarul eshet az hogy én csajozok , ő nem. (Bátyám 18, van nője, nemtudom hogy érintheti ez apát, mindenesetre nem látszik rajta nagy nyomás vagy rosszérzés.

Belegondoltam abba, hogy mi lenne akkor ha Pl Dan Bilzerian(most mondtam egy példát, ő egy csajozógép) lenne az apám, nyugodt lelkiismerettel mondanám meg neki, hogy én most találkozom xy lánnyal, és tudom hogy büszke is lenne rám, és azt is hogy ő is ezt csinálja/csinálta, és hogy milyen király dolog.:)

Egyébként a nagyszüleimnek se szeretek beszélni erről, cikinek érzem, legalábbis nem szeretek szólni, beszélni ezekről,nekik is 2-3 párjuk volt az életükben(úgy vagyok vele, h nem feleségem van, sok nőm lesz még, haggyanak már)pedig ők kérdezgetnek h tetszik-e vmi lány, van e vki. Mindig azt mondom, hogy nincs..

A bátyám 2 éve együtt van a bnőjével,oké h elviszi oda. De 16 évesen én ezt soknak találom, és úgy gondolom, 17-18 évesen se akarnám bemutatni a szüleimnek/hozzátartozóimmak a csajaimat. Anyukámnak se, pedig ő elmondja általában ha van valakije. Egyszerűen nem érzem jól magam , amikor ez a téma.

Miért lehet ez?



2017. febr. 21. 23:32
1 2
 1/18 anonim válasza:
82%
Ez normális, kamasz vagy még.
2017. febr. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az ismertségi körömben több olyan velen egykorú van, akik adott kapcsolataikról tud(nak) a szülő(k)
2017. febr. 21. 23:46
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Talán ha apád nem úgy élne mint egy szerzetes, akkor te is nyitottabb lennél.

Én azért arra biztatnálak, hogy finoman nyiss apád felé a témában, mert később még kínosabb lesz, ha kerülöd a szemlesütve kerülöd a témát.

Biztos, hogy örömmel fogja fogadni, jól el fogtok beszélgetni, még közelebb is kerültök egymáshoz, mint férfi a férfihez.

Ő azért nem kezdeményezi az ilyen beszélgetést, mert nem akar tolakodó lenni.

Nehogy már 3 unokája legyen és azt higgye, hogy szűz vagy még!:)

2017. febr. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A második mondatomba eggyel több a "kerülöd", de azért remélem érthető! :)
2017. febr. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Érthető persze:D bátyámmal is szokott viccelődni, hogy nem akar még nagypapa lenni, nehogy csináljon unokát :D mire 18 lennék, talán ezek alapján énis elmondanám a dolgokat :) de most úgyérzem nem kéne:D

Amúgy nem tudom mit hisz a szűzességemmel kapcsolatban, de már elveszett :D

2017. febr. 22. 00:26
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan elmondhatod apukádnak. Egyrészt azért, mert ez a normális egy fiú életében (és ezt ő is tudja, ő is volt fiatal) másrészt azért, mert ő nem fogja a te "kis" tinikapcsolataidhoz hasonlítgatni a saját jelenlegi helyzetét. Nyugodtan oszd meg vele, biztos büszke lesz, és örülni fog.. elvégre a fia vagy. 27/f
2017. febr. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Attól tartok, hogy ha megtudná h van valaki, mer elmondtam, jönne a sorozatos kérdezősködés, legfőképp a nagymamám(apai) által, mindenre kiváncsi, milyeb a haja, szeme, stb és nekem általába ehhez nincs türelmem, és úgy gondolom hogy nincs közük hozzá ennyire. Meg minden alkalomkor megkérdeznék: na, és mivan azzal a lánnyal...

Áhh belegondolni se szeretek, utálom az ilyet :D (lehet jellemhiba) amúgy bak vagyok

2017. febr. 22. 00:45
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondom legyél rá büszke.., és csak annyit osszál meg velük, ami neked még nem kínos. Nincs ebbe semmi szégyen, már kezdesz felnőni. 27/f
2017. febr. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt teljes családom, és mégis titkoltam kamaszkorban (és később is) a szerelmi ügyeimet.
2017. febr. 22. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok,mint te csak lányba ..ja és énis bak vagyok :D nem szeretünk beszélgetni ezekről adolfokról,ez természetes szerintem valamilyen szinten.. az én nagyanyám is és anyám is faggat hogy van e valami fiú.. mindenap rákérdeznek kb. És nagyon idegesítő..

Megmondtam nekik,hogy ha majd lesz valami komoly elmondom de egyelőre úgy se lesz

Kiélvezem a szabadságot :Dd

18/L

2017. febr. 22. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!