Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti szerettek kezdemény...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szerettek kezdeményezni? Ha igen akkor hogy?

Figyelt kérdés
2017. okt. 16. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem szeretek kezdeményezni. Mert ha lekoptat a fiú az nekem lenne gáz, meg nem is tudok jól kezdeményezni.

Csak szemkontaktust szoktam kezdeményezni. Mert ahhoz nem kell beszélni és nem koptathat le a fiú.

2017. okt. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az az igazság, hogy mostanában nem sok olyan fiúval találkoztam, aki mer kezdeményezni (kinek nem inge..), így ha ő nem kezdeményez, muszáj nekem.

és ha valakivel napi szinten találkozok, akkor először csak sokat mosolygok rá, aztán megvan a szemkontaktus, ráköszönök. ha pedig egyedül van, odamegyek hozzá valami kétértelmű ürüggyel, amiből leszűrheti, hogy mi van, de nem lesz kínos, ha nem jövök be neki :D (pl.: ne haragudj, megfognád a táskám egy percre?) közben pedig random témákat dobok fel, amiből egy beszélgetés lesz. ha pedig úgy veszem észre, hogy bejövök neki, akkor a végén nem veszek ki a táskámból semmit, amit "annyira kerestem"... :)

2017. okt. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!