Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Introvert lányként kezdeményez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvert lányként kezdeményezni: Mit tehetnék? Lányok volt már valakivel ilyen? Tanács?

Figyelt kérdés

A helyzetem röviden: Egyel fölöttem lévő évfolyamba jár egy fiú, aki még tavaly megtetszett nekem. Azóta súlyosbodott a helyzet: annyira nem ismerem hogy kimondhassam hogy szerelmes vagyok, de nagyon odáig vagyok és rajongok érte. Közös havertól már hallottam róla dolgokat, ő is eléggé introvert mint én, nagyon normális, intelligens, és több közös ismerős szerint is nagyon összeillenék. Kb. 3 hete elmondta a közös havernak hogy "bejövök neki" és megkérdezte a nevemet de azóta sem lépett semmit. Sokszor nézett engem túl sokáig ahhoz hogy véletlen legyen és most már a haverjai is elkezdtek szugerálni, de semmi sem történik???

Szeretném már hogy valami történjen, fáj hogy nem kerülhetek közelebb hozzá.

Nagyon félénk vagyok ami miatt nagyon nehezen kezdeményezek beszélgetést, stb.

Van itt olyan lány akinek már volt hasonló tapasztalata? Hogyan kezdeményezhetnék, vagy vehetném rá hogy ő kezdjen? Mindenki olyan könnyen mondja hogy "kezdeményezzek" de hamar el lehet cseszni, és a facebookon ráírásról csak rossz tapasztalataim vannak.Sülhet ki jó ebből is? Akármilyen ötlet hogy mit tehetnék?

(ui. a közös haver megígérte hogy ha találkoznak esetleg megpróbálja bíztatni hogy lépjen de sosem jön össze az a találkozó :@)

Bocsánat ha zavarodottan írtam.



2016. dec. 2. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha a közös haver jó dumás, vagy elvállalja érted, akkor vigyen ő oda hozzá egyik szünetben, mutasson be neki, persze csak mellékesen "Szia *XY*! Gondoltuk megnézzük mi van veled, ő egy jó barátom *Te*" vagy bármi egyébb nem túl kerítős szöveggel.

Beszéltek egy 5-10 percet, de utána már nyugodtan felveheted fb-re és megkérdezheted van-e kedve beszélgetni, stb."

Ha annyira segíteni akar a közös haver, talán bevállalja, ha meg nem, menj te oda hozzá egyedül és ess túl rajta. Tök mindegy mit fogsz mnodani, ha kedves ember és te is tényleg érdekled, nem fogja érdekelni ha elsőre hülyén jön is ki a helyzet, később csak nevetni fogtok rajta. Az első közös kellemes/szórakoztató emlékként, amit fel lehet emlegetni.

Egy biztos, a kommunikáció a lényeg, ha olyan a személyisége lehet, hogy sosem lépne magától, neked kell eldönteni megér-e annyit a személye, hogy bevállald a kezdeményezést érte. Nincs abban semmi szégyen, minden kapcsolat kétoldalú, de valakinek nyitni kell:)

2016. dec. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!