Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kellene megszereznem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene megszereznem?

Figyelt kérdés
Hát nem is tudom hogy hol kezdjem most lettem gimis, és megismer egy aragyos,cuki,szeretnivaló lényt. Elégé jóba lettünk neg minden és én úgy érzem hogy egyre komolyabb érzelmeket táplálok iránta . De őneki valaki más tetszik de az illetőnek viszont nemtetszik szerintetek hogyan szerezzem meg ?

2017. okt. 16. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Megszerezni? Milyen alantas kifejezést használsz. Mint valami értéket fiam . A jó szó a megszerezni helyette hogy a megszemlélt hercegnöm . Helyesebben így kell. 😊
2017. okt. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszélgesd vele
2017. okt. 17. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gimis? Ugye nem humán osztály xD mi ez az írás?!
2017. okt. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3.:Válaszokat kértem nem kritikát és erröl enyit tudom h em megy a hejesirás de nem az írásomra kértem válaszokat
2017. okt. 18. 07:37
 5/5 anonim válasza:
Szia irj nekem Privátba ha szeretnél de ott reszletesebben írd le hogy milyen is a kapcsolatotok mert így nem igazán lehet semmit rá írni irj le mindent :)
2017. okt. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!