Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerelmes vagyok megszerezném...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok megszerezném de félek a másik csajtól mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos van egy csaj 15 éves szerelmes vagyok belé... Nem vagyok az a megcsalós fajta de van egy lány ! Csak egy ! Az összes többi szuper modellen kívül csak egy aki annyira vonz testileg hogy félnék ha nyitna picit felém megcsalnám akibe szerelmes vagyok... Tudom szemét ember vagyok hogy ezt leírom de nem tehetek róla ... A 3-4 milliárd nőből csak egyetlen eggyel tudnám megcsalni az pedig az osztálytársnőm aki idősebb magas és egyszerűen totál az ideálom annyira hogyha látom akkor bármikor elnennék vele... Ha megölelem (kevésszer fordul elő hogy megölelem) mindig muszály kicsit hátrébb álnom mert egyszerűen feláll már attól is hogy ölelem ... Létezik ilyen? Mit csináljak? Szívem szerint nem mennék bele a kapcsolatba a fiatalabbikkal mert félek hogy az idosebb elcsábítana és fájdalmat okoznék viszont vágyom arra hogy szerethessem a fiatalabbat mert olyan gyönyörűséges lány meg minden csak még sem tudnék megállni ha rámhajtana az ideálom :/ nem kértem azt hogy elkezdjétek h milyen sz... Raty... Ember vagyok csak azt hogy mit csináljak?

2016. jan. 20. 12:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod, hogy mindkettőnél van esélyed? :D

Próbálkozz annál, amelyik jobban tetszik. Olyan nincs, hogy mindkettő ugyanannyira érdekel. Ha így érzel, akkor igazából nem érdekel egyik sem.

Aztán ha nem jön össze, akkor még mindig próbálkozhatsz a másik lánynál.

2016. jan. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd két nagyobb jégkocka közé.
2016. jan. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Probald azt akia z idealod, aztan ha nem jon ossze meg mindig itt a masik.


Eleve bejossz barmelyiknek a kettobol?

2016. jan. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az ideálomnak nem annyira a szerelmemnek meg bejövök... Félreértettétek a kérdést az ideálommal nem akarok össze jönni mert abból csak dugás lenne éjjel nappal... Én a szerelmemmel szeretnék kapcsolatot csak az ideálom tudja h megőrít engem a testével és félek h amint összejövök a másikkal ő rám hajtana és én nem tudnám magam megfékezni egyszerűen olyan helyzetben vagyok vele hogy csak csettintenie kell és már ugrok is :S nagyon szar érzés de nem tudok ellene mit tenni
2016. jan. 20. 13:51
 5/13 anonim ***** válasza:

Igen létezik olyan. Szerintem normális valamilyen szinten :D 9Gag alapú közvéleménykutatás alapján nem veszik rossz néven a lányok, amennyiben "megfelelő" kapcsolatban vagy velük.


Hááát hogy melyiket? Amelyiknek bejössz.


Na akkor hogy könnyebb legyen a válaszolók dolga:

Mennyire jössz be az idősebbiknek?

Mennyire jössz be a fiatalabbiknak?

Mennyire mennyire tér el a fiatalabb az ideálodtól?

Éreztél-e már fordítva, tehát hogy "most a másik jobban tetszik".

Melyik tetszett meg hamarabb?


Amennyiben mind2nek bejössz, válaszd azt amelyik lelkileg jobban illik hozzád.


Szöveg alapján a "másik" nem nyit feléd, tehát, elgondolkodnék az "egyik"en.

2016. jan. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%

"az ideálommal nem akarok össze jönni mert abból csak dugás lenne éjjel nappal"


- Megszólalt a 15 éves...

2016. jan. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Utolsó sorry de 19 vagyok...

Nem az a kérdés h melyiket válasszam mert az biztos hogy a szerelmem lenne ... Hanem az hogy nyissak e felé mert nem szeretném megcsalni.

2016. jan. 20. 14:04
 8/13 anonim ***** válasza:

19 és 15? Not bad..


[link]


[link]


De akkor szerintem egyszerűsíthetünk a helyzeten:

Válaszd az idősebbiket, ha nem akarod egyfolytában a korkülönbséget meg ilyesmiket hallgatni.

2016. jan. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Miért hallgatnám a korkülömbséget? Kitől halgatnám? Mert szerelemben az csak egy szám...
2016. jan. 20. 14:20
 10/13 anonim ***** válasza:

Milyen korkulonbseg? 4 ev nehogy mar sok legyen.


A te idealod a szerelmed, ha azt akarod ilyen szinten akkor nem vagy szerelmes a masikba, ennyi.

Probald megfektetni az oszttarsnodet mielott osszejossz a masikkal, akkor nincs megcsalas, es rajossz hogy az se sokkal szukebb ott lenn mint barki mas.

2016. jan. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!