Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 13 eves lany vagyok es tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 eves lany vagyok es tetszik egy elsős gimis fiu. Van esélyem nála egyáltalán? Ha igen, hogyan próbáljak közeledni felé?

Figyelt kérdés
2017. okt. 18. 17:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy egy suliba járunk
2017. okt. 18. 17:44
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ hány éves. Én magamból kiindulva többet szeretnék mint egy barátság. 13 évesen még nagyon éretlen vagy az ilyenekre. Bocs. Én a saját korosztályomból választok lányt. Vagy összejön vagy megyek a következőhöz. 17/f
2017. okt. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy elsős gimis fiú általában 14-15 év körül van, szerintem simán lehet esélyed nála.

Én kilencedikben egy hetedikes csajjal akartam kavarni, haverom pedig hónapokig egy nyolcadikossal járt, szóval szerintem van esély.

2017. okt. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!