Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan csináljam? (tőbb lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam? (tőbb lent)

Figyelt kérdés
Nsgyon rég tetszik egy lány de egy-két éve tudatosult bennem hogy komolyabb érzelmeket érzek iránta. Az egyik nap gelkértem őt bálba táncra de nemet mondott, viszont utána közvetlen azt mondta hogy nagyon szeretne velem táncolni meg bír is de a másik választottam ha nem őt kértem volna fel az a barátnője volt és ő kérdezte előttenap hohy kit kérnék még fel ha őt nem és elmondtam és azért nem mert tudja hogy kebesebb eséllye lenne másoknál a barátnőjének és ő azt akarta hogy mimdenkinek jó legyen és ezt csak úgy tudta megoldani hogy ő nemet mond. Hogyan mondjam meg neki az érzéseim? Esetleg bál után vagy mikor a legjobb az időzítés és hogyan milyen formában? Előre is köszönöm a válaszokat!

2017. okt. 19. 14:59
 1/2 anonim válasza:
Szerintem mondd el hogy mit érzel iránta, de azt nem tudom mikor valószinűleg az lenne a legjobb ha kettesbe lennétek, vagy küldj feléje jeleket hogy szerelmes vagy belé meg olyan burkolt dolgokat is monddhatsz neki :)
2017. okt. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2017. okt. 19. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!