Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Sürgősen hízni akarok legább...

Sürgősen hízni akarok legább több mint 10 kilót! Ezt hogy csináljam meg?

Figyelt kérdés

Nem biztos hogy jó kategóriába irtam.

De nagyon sűrgős lenne szeretnék hízni és növekedni is!!! 37 kiló vagyok híznom kéne több mint 10 kilót!! Hogy érjem ezt el?? Milyen ételeket és sportot kellene csinálnom?? Vagy lehet nem vagyok hízos típus??


2016. máj. 7. 10:24
 1/5 Andi80018 ***** válasza:
Hogy hogy ilyen alacsony a testsúlyod? Hány éves vagy, lány vagy fiú vagy?
2016. máj. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért lett hirtelen ilyen sürgős?
2016. máj. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Milyen magas vagy?
2016. máj. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Lány vagyok 13 éves és 151 cm

Azèrt sürgős mert én vagyok szrintem az osztályba a legvékonyabb és a többiek jól néznek ki jó alakuk van.

Azt hallottam hogy a csoki hízlal kiskoromba egy csomot ettem de nem látszik meg rajtam... Inend gondoltam lehet nem vagyok hízos típus???? De én mégis hízni akarok!!!! Ötletek???

2016. máj. 7. 10:57
 5/5 Andi80018 ***** válasza:
52%
Ja, értem. 13 évesen ne a jó alakon járjon az eszed, elég lesz később is. Rendesen kell enni, sok hús, zöldség, napi ötször, egyél, ha lehet. Neked leehet bármit enni, reggelire bőségesen, a zabpehely nagyon jó, de mondom, értelme kajákat egyél, nem kell csokit meg chips-szeket zabálni. Egyenlőre ennyi elég, gondolom a tesi megvan a suliban, rendesen, de járhatsz külön sportra is, az is segít. Szóval rendszeresen kell kajálni, sportolni. Ha 18 éves korodig feljön egy tízes, az már jó. Nem kell rápörögni annyira, még gyerek vagy. Plusz genetika is befolyásoló tényező.
2016. máj. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!