Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy egyszer így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyszer így érzek máskor meg úgy?

Figyelt kérdés
Mikor plátói szerelemben voltam akkor sok romatikus vágyam volt pl csókolózási vágy.De amikor már kiszerettem belőle és eltelt egy kisebb idő akkor már nem akartam senkit magam mellé és nem volt semmilyen ilyen vágyam.Most pedig újra van ilyen csókolózási vágyam úgy hogy jelenleg még senki iránt nem érzek semmit.Miért lehet ez?
2017. okt. 20. 18:36
 1/1 mcrgt2 ***** válasza:
Hát mivel tini vagy így vannak ilyen "fellángolásaid" a szerelem iránt vagy annak érzése, beletartozó dolgok iránt
2017. okt. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!