Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha elmondtam neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha elmondtam neki messengeren, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Arról van szó,hogy van egy lány osztálytársam aki már két éve tetszik nekem és már rég óta el akartam neki mondani csak én nem vagyok az a menő srác,nem nagyon vagyok népszerű az osztályban,de mondjuk a lány se,de ő inkább ilyen bulizósabb fajta,na de ez mindegy és egy fél hónapja elmondtam neki üzenet formájában hogy szeretem és tudom,hogy ezzel nagyon sok lehetőséget ellőttem de meg is bántam ezt.Nem reagált egyépként rrosszul,ezután megkérdeztem,hogy ő mit gondol rólsm.Erre azt válszolta,hogy barátként néz rám,meg hogy jófej,"aranyos",kedves.Mit gondoltok van még esélyem?Amúgy azóta beszéltem vele és nem viselkedett másképp csak néha,úgy mond kihasználta,hogy szívesen segítek neki,de tényleg minimálisan es kedvesen.

Esetleg bejövök neki?Mert amit mondok annak a nagy részén röhög,de általába mindenen röhög.Kérlek segítsetek!A válaszokat előre is köszönöm



2017. okt. 20. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek veled: én lányként akkor csinálom ezt, ha nem tetszik a fiú, de belsőre szimpatikus és nem akarom megbántani. Szerintem lépj tovább.
2017. okt. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia , mint előző irta ez bizony a barát zóna , kitörni nehéz , de elvétve hallani legendákat róla.

Próbálj meg te is így tekinteni rá és ha majd ő lép akkor király , de próbálj meg ne rágörcsölni az egészre mer rosszabb lesz.Ő tud róla és így már csak rajta fog múlni hogy beléd szeret-e.

2017. okt. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a válaszokat
2017. okt. 21. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!